[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Przygotuj swoje ciało do lata...

Ćwiczysz i stosujesz dietę, ale wciąż nie możesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, która zaburza proporcje Twoich kształtów? Do tego walczysz z uporczywym cellulitem? Nie martw się! Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i zaawansowane technologie.

Endermologie® LPG® - naturalny sposób na piękną sylwetkę

Endermologie® -  ekskluzywna technologia mechanicznej stymulacji tkanki, opracowana prawie 30 lat temu i ciągle doskonalona przez francuską firmę LPG® Systems, umożliwia wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów. To pierwsza technologia, która otrzymała certyfikat FDA potwierdzający skuteczność redukcji cellulitu, a badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

Chcąc udoskonalić sylwetkę, zwalczyć cellulit, poprawić wygląd i kondycję skóry, regularnie korzystaj z zabiegów na ciało Lipomassage™, które wykorzystują technologię Endermologie®. Są one bezpiecznie, bezinwazyjne, bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Technologia Endermologie® została wykorzystana w dwóch najnowszych urządzeniach firmy LPG® Systems – w Endermolab i Integral.

Endermologie® to mechaniczna stymulacja tkanek. Wysyła do centrum fibroblastów mikroimpulsy, reaktywujące produkcję  naturalnego kolagenu i elastyny, które są rozpoznawane jako ciało własne i z łatwością przyswajane przez skórę. Skutkiem działania Endermologie® na komórki tłuszczowe jest reaktywacja naturalnego procesu lipolizy, rozpoczynającego eliminację ich zawartości. Uwolniony tłuszcz zamieniany jest w energię, która pobudza proces metabolizmu. Badania kliniczne potwierdziły, że po 8 tygodniach terapii Endermologie® zawartość kolagenu w skórze wzrasta o 240%,  elastyny o 180%, a proces lipolizy zwiększony jest o 70%.

Lipomassage® - modelowanie sylwetki

To zabieg przeznaczony do pielęgnacji ciała, który wykorzystuje technologię Endermologie®. Jego zadaniem jest wyszczuplanie, wygładzanie,ujędrnianie oraz modelowanie sylwetki.

Lipomassage™ to unikalna technika modelowania sylwetki przy pomocy stymulacji komórkowej. Opatentowane rolki  LPG wyposażone w niezależne silniczki, z możliwością dostosowania prędkości obrotów oraz kierunku, z funkcją ciągłego lub sekwencyjnego zassania, delikatnie ugniatjąa skórę i nagromadzony pod nią zapas  tłuszczu, stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu

Ponieważ  skóra ma skłonności do wiotczenia (w wyniku starzenia się, ciąży, szybkiej utraty wagi itd.), zabieg Lipomassage™ stymulujący produkcję elastyny i kolagenu jest również skuteczny w ujędrnianiu skóry i modelowaniu sylwetki.

Jak wygląda zabieg Lipomassage™?

W zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć w trakcie zabiegu, uruchamiana zostaje odpowiednia funkcja głowicy.

Roll up - w górę:

 - wygładzanie cellulitu

- stymulacja układu limfatycznego

- modelowanie sylwetki

Roll in -  do wewnątrz:

- działanie na złogi tłuszczu

- stymulacja adipocytów

- aktywacja lipolizy

Roll out - na zewnątrz

- stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

- tonizacja tkanki skóry

Adresy gabinetów, w których można wykonać zabiegi Endermologie® na www.lpg-systems.pl.

endermologie03

Maximus TriLipo™ - powrót do młodości

Natychmiastowy lifting skóry, modelowanie ciała

Opatentowana technologia Maximus TriLipo™ produkcji izraelskiej firmy Pollogen® łączy w sobie dwie skuteczne technologie: trójpolarną falę radiową (TriLipo RF) oraz innowacyjną dynamiczną aktywację mięśni (TriLipo DMA). Pracują one jednocześnie przy użyciu jednej głowicy, tworząc interaktywny efekt nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, drenażu limfatycznego oraz poprawy napięcia skóry.

Maximus TriLipo™ to urządzenie, które działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie.  Odpowiednia funkcja urządzenia wybierana jest w zależności od efektu, jaki chcesz osiągnąć. Przekonaj się sama!

1. Skóra napięta i jędrna

Zastosowana w urządzeniu Technologia TriLipo™ RF emituje falę radiową, która podnosi temperaturę skóry właściwej, doprowadzając do skurczenia włókna kolagenowe  i natychmiastowej poprawy napięcia skóry. Motywuje też skórę do produkcji nowych włókien. Efekt zagęszczenia i liftingu nasila się i utrwala w czasie. To idealne rozwiązanie dla wiotkiej skóry, np. po ciąży czy utracie kilogramów.

2. Mniej centymetrów w obwodzie, gładka skóra bez cellulitu

TriLipo™ RF działa również na komórki tłuszczowe. Rozgrzewając je, topi ich zawartość, która następnie wydostaje się na zewnątrz. W tej samej głowicy uruchamiana jest jednocześnie opatentowana technologia dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo™ DMA). Funkcja ta powoduje drenaż limfatyczny, pomagający opróżnić upłynnioną zawartość komórek tłuszczowych. Wspomaga krążenie, dotlenia komórki. Efektem współpracy tych dwóch technologii jest utrata centymetrów w obwodzie, redukcja cellulitu oraz wymodelowanie sylwetki.

3. Redukcja rozstępów, blizn, odmłodzenie skóry

Osobna głowica z technologią TriFractional emituje falę radiową, która w  kontrolowany sposób uszkadza skórę właściwą zmuszając ją do przebudowy, a tym samym samonaprawy. Zmarszczki, blizny czy rozstępy ulegną wyraźnej redukcji, skóra się zagęszcza, jest bardziej jędrna.

Zabiegi Maximus wymagają powtórzeń, od  3 do 8 w zależności od problemu i stosowanej technologii. Są komfortowe i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Adresy gabinetów, w których można wykonać zabiegi Maximus na www.maximus.info.pl.

endermologie05

i-lipo pozbądź się zbędnego tłuszczu w 20 minut

i-lipo to innowacyjna technologia lasera diodowego do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej produkcji brytyjskiej firmy Chromogenex. Wykorzystuje się ją do zabiegów:

- modelujących sylwetkę,

- redukujących tkankę tłuszczową,

- redukujących cellulit.

Zastosowana w urządzeniu technologia lasera niskoenergetycznego (tzw. ,,zimnego lasera’’) o długości fali 650 nm, stymuluje naturalne procesy w komórkach tłuszczowych. Urządzenie posiada certyfikat FDA w zakresie skuteczności. Zabieg urządzeniem jest całkowicie bezbolesny, przyjemny i zajmuje jedynie od 20 do 40 minut w zależności od partii, na którym jest wykonywany. Przed i po każdym zabiegu mierzy się pacjenta w trzech wymiarach oddalonych od siebie co 4 centymetry. Średnia utrata centymetrów po jednym zabiegu z trzech wymiarów wynosi 2,5 cm. Jest to zabieg niezmiernie szybki, przynoszący niesamowite rezultaty.

Dzięki i-lipo wspomagany jest rozpad trójglicerydów, przez co przyspieszamy spalanie tłuszczu, nie obciążając przy tym aż nadto wątroby i nerek. Nasz organizm otrzymuje idealny zapas energii, który warto w odpowiedni sposób spożytkować. Dlatego po zabiegu zaleca się delikatny ruch – spacer, pływanie, jazda na rowerze, a nawet taniec.

Przeprowadzono badania na sportowcach, którzy dzięki wieloletnim ćwiczeniom nie mają problemów z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Jednak niechciany tłuszcz gromadził się w niewielkich ilościach w miejscach newralgicznych (brzusz u mężczyzn,  bryczesy u kobiet). Po przeprowadzonej serii badan oraz wprowadzeniu ćwiczeń po zabiegach zaobserwowano, iż spalanie tłuszczu z okolicy poddanej zabiegowi wzrasta o 154% w porównaniu do innych okolic ciała.

Ogromnym atutem zabiegów i-lipo jest fakt, że to pacjent decyduje o obszarze, który chce odchudzić. Często zdarza się tak, że tyjemy i chudniemy nierównomiernie i sylwetka nie jest idealnie proporcjonalna. i-lipo pozwala na dowolne modelowanie ciała. Ten fakt i to, że zabieg jest zupełnie bezbolesny i szybko daje rezultaty, stanowi o coraz większej popularności tej metody również w Polsce.

Rekomenduje się wykonanie serii 8 zabiegów, po 2 w tygodniu w odstępie przynajmniej jednego dnia. Po każdym zabiegu, dla spalenia zapasu energii, dobrze jest zaplanować 30 minutowy wysiłek: spacer, jazdę na rowerze, czy np. pływanie.

Adresy gabinetów, w których można wykonać zabiegi i-lipo na www.i-lipo.pl.

endermologie04

Zafiro w walce z prawem grawitacji!

Przebyta ciąża, utrata wagi czy po prostu upływający czas pozostawiają na naszej skórze ślad w postaci wiotczenia. Z tzw. luźną skóra mamy najczęściej do czynienia na twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, wewnętrznej części ud, czy zewnętrznej ramion. Zanim zaczniesz myśleć o operacji plastycznej, pomyśl o lepszym sposobie lifting skóry…

Za wdzięczną nazwą Zaffiro kryje się prawdziwy przełom w niechirurgicznym termo liftingu skóry twarzy i ciała. Głowica Zaffiro, wykonana ze szlachetnego szkła szafirowego, emituje promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości fali, które powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje skurczeniem się ich do pierwotnej długości.

Zaffiro stymuluje tez fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, zmarszczki zostają wygładzone, co widać już po pierwszym zabiegu. Dzięki liftingowi kontur twarzy i ciała staje się bardziej wyraźny, a skóra na brzuszku rozciągnięta w czasie ciąży powraca do swojego pierwotnego wyglądu.

Zabieg jest bezbolesny i pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Skóra po zabiegu wygląda naturalnie. Bezpieczeństwo zapewnia zaawansowany system chłodzący. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych, a także tych z problemami naczyniowymi.

Efekty jakich możemy spodziewać się po zabiegu Zaffiroto:

- likwidacja wszelkich obwisłości na twarzy, szyi i ciele

- likwidacja bruzdy wargowo-nosowe, wygładzenie zmarszczek

- poprawa owalu twarzy i podniesienie opadających policzków

- poprawa elastyczność i napięcia skóry

- obkurczenie skóry na brzuchu u kobiet po porodzie

- likwidacja obwisłości skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz modelowanie obszaru nad kolanami

- poprawa wyglądu skóry dekoltu i piersi

Zaffiro jednorazowo  można wykonywać profilaktycznie u osób między 25 a 35 rokiem życia. Seria zabiegów jest wskazana dla osób po 35 oraz dla tych, którzy utracili znaczną masę ciała lub kobietom po porodzie.

Adresy gabinetów, w których można wykonać zabiegi Zaffiro na www.zaffiro.pl.

Dystrybutorem technologii jest  ITP S.A., ul. Domaniewska 37, Warszawa, tel. +48 722 008 002, www.itpsa.pl.

(artykuł sponsorowany)

E

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij