[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Przejmij kontrolę z Reebok Activchill i Nano 7

Dawaj z siebie wszystko nawet w najtrudniejszych warunkach z nową kolekcją treningową od Reebok! W sklepach już od 7 lutego!

reebok

Reebok prezentuje nową kolekcję odzieży treningowej z efektem chłodzącym ACTIVCHILL oraz udoskonalone buty NANO 7. Taki zestaw to gwarancja dobrze wykonanego treningu, jeszcze większa moc, a przy tym przyjemne uczucie komfortu. Przekonała się już o tym Joanna Jędrzejczyk, ambasadorka marki Reebok, która podczas bardzo intensywnych ćwiczeń daje z siebie wszystko. Dlatego też potrzebuje zestawu treningowego, który nie powstrzyma jej w działa-niu, umożliwi walkę do końca, a w najtrudniejszych momentach pozwoli… przyspieszyć.

Poczuj chłód z ACTIVCHILL

REKLAMA

Dzięki zastosowaniu technologii ACTIVCHILL, ubranie zyskuje na „oddychalności" i daje uczucie chłodu, które pozwala dawać z siebie jeszcze więcej w każdych warunkach. Technologia ACTIV-CHILL to pentagonalne włókna zwiększające przepływ powietrza i dbające o optymalne chłodzenie. To także technologia Speedwick, która odprowadza pot z powierzchni skóry. Lekka konstrukcja odzieży zapewnia maksymalną swobodę ruchów.

Liczy się każda nanosekunda z NANO

Reebok Crossfit ® Nano 7 umożliwiają poprawę zwinności i zwrotności podczas treningu, a zasto-sowana w nich technologia NANOWEAVE sprawia, że są to jak dotąd najwygodniejsze, najbar-dziej wytrzymałe i najlepiej przepuszczające powietrze.

Udoskonalony nosek buta zapewnia jeszcze większą moc, lepsze dopasowanie i stabilność. Wzmocniony zapiętek gwarantuje pewne wyczucie podłoża oraz bezpieczeństwo każdego ruchu, a wkładka Ortholite daje poczucie amortyzacji podczas najcięższych treningów.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij