[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Przejmij kontrolę z Reebok Activchill i Nano 7

Dawaj z siebie wszystko nawet w najtrudniejszych warunkach z nową kolekcją treningową od Reebok! W sklepach już od 7 lutego!

reebok

Reebok prezentuje nową kolekcję odzieży treningowej z efektem chłodzącym ACTIVCHILL oraz udoskonalone buty NANO 7. Taki zestaw to gwarancja dobrze wykonanego treningu, jeszcze większa moc, a przy tym przyjemne uczucie komfortu. Przekonała się już o tym Joanna Jędrzejczyk, ambasadorka marki Reebok, która podczas bardzo intensywnych ćwiczeń daje z siebie wszystko. Dlatego też potrzebuje zestawu treningowego, który nie powstrzyma jej w działa-niu, umożliwi walkę do końca, a w najtrudniejszych momentach pozwoli… przyspieszyć.

Poczuj chłód z ACTIVCHILL

REKLAMA

Dzięki zastosowaniu technologii ACTIVCHILL, ubranie zyskuje na „oddychalności" i daje uczucie chłodu, które pozwala dawać z siebie jeszcze więcej w każdych warunkach. Technologia ACTIV-CHILL to pentagonalne włókna zwiększające przepływ powietrza i dbające o optymalne chłodzenie. To także technologia Speedwick, która odprowadza pot z powierzchni skóry. Lekka konstrukcja odzieży zapewnia maksymalną swobodę ruchów.

Liczy się każda nanosekunda z NANO

Reebok Crossfit ® Nano 7 umożliwiają poprawę zwinności i zwrotności podczas treningu, a zasto-sowana w nich technologia NANOWEAVE sprawia, że są to jak dotąd najwygodniejsze, najbar-dziej wytrzymałe i najlepiej przepuszczające powietrze.

Udoskonalony nosek buta zapewnia jeszcze większą moc, lepsze dopasowanie i stabilność. Wzmocniony zapiętek gwarantuje pewne wyczucie podłoża oraz bezpieczeństwo każdego ruchu, a wkładka Ortholite daje poczucie amortyzacji podczas najcięższych treningów.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij