Produkty Haier otrzymały prestiżową nagrodę za design

Nowoczesne i designerskie produkty Haier: płyta gazowa premium marki Haier Gas on Metal z Serii 6 oraz innowacyjny piekarnik do zabudowy Haier I-Touch Series 6, znalazły się wśród zdobywców prestiżowej nagrody Red Dot Award 2021 w kategorii Product Design, ze specjalnym wyróżnieniem za „Produkt innowacyjny”. Red Dot to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w świecie designu, uważana za wyznacznik najlepszego wzornictwa oraz najwyższej klasy i jakości. Ten swoisty „Oscar designu” przyznawany jest od 65 lat przez Design Zentrum Nordhein Westfalen w Niemczech.

Haier fot. materiał prasowy

Red Dot dla płyty gazowej Haier Gas on Metal z Serii 6 o stylowym wzornictwie

Kolekcja Haier Gas on Metal 6 została zaprojektowana przez włoskich projektantów tak, aby nadać każdej kuchni elegancki i minimalistyczny styl. Wyróżniona płyta gazowa z tej kolekcji charakteryzuje się ekskluzywnym wzornictwem. Dzięki szklanej powierzchni, prosta, ciemnoszara płyta ze stali nierdzewnej zyskuje elegancki szyk i stylową oprawę. Co więcej, ergonomiczny żeliwny ruszt o symetrycznych, kwadratowych kształtach, nadaje płycie nowoczesny wygląd. Ta solidna konstrukcja jest także bardzo bezpieczna – bez trudu utrzyma nawet największe naczynia.

Haierfot. materiał prasowy

Red Dot dla innowacyjnego i starannie zaprojektowanego piekarnika do zabudowy Haier I-Touch z Serii 6

Nowy piekarnik Haier I-Touch z Serii 6 został zaprojektowany z wielkim pietyzmem. Proces jego projektowania rozpoczął się od badania proporcji ludzkiego ciała w celu zdefiniowania na nowo  kształtu urządzenia i stworzenia jego eleganckiej i zrównoważonej estetyki, zdolnej do przedefiniowania naszej przestrzeni kuchennej. Jednocześnie projektowano położenie i proporcje poszczególnych elementów piekarnika. Przyciemniana szyba wzbogacona została o elementy z ciemnego aluminium, które w połączeniu z czarnym błyszczącym aluminium uchwytu tworzą niezwykle elegancką konstrukcję drzwi.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA