Prezentacja nowych kolekcji biżuterii YES

10 września w Concept Store YES przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie odbyła się prezentacja nadchodzących kolekcji biżuterii YES. Motywem przewodnim był szmaragdowy kolor YES, który był inspiracją w procesie projektowania i pojawia się w najnowszych kolekcjach. Dzięki premierowym zdjęciom z Kalendarza YES 2020, goście mogli przenieść się do świata każdej z autorskich kolekcji. 

Materiały prasowe

Od blisko czterech dekad YES pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Co roku ukazują się wyjątkowe, autorskie kolekcje stworzone przez Projektantów YES - Magdę Dąbrowską, Kasię Bukowską, Macieja Dudka i innych. Na spotkaniu prasowym zaprezentowano szkice i przybliżono, jak wyglądał proces projektowania każdej z zapowiadanych nowości na sezon jesień-zima 2019/2020. Gości zachwyciła nowość w portfolio diamentowym YES - Metropolitan w różowym złocie projektu Mateusza Madelskiego.

Tłem dla autorskich kolekcji YES były roślinne instalacje z eukaliptusa w odcieniu szlachetnej zieleni. Eleganckie wnętrza Concept Store YES zostały wypełnione naturalnymi kwiatami. Kolor dekoracji został wybrany nieprzypadkowo. Jest to charakterystyczna dla YES barwa, która zdobi każde stylowe opakowanie YES. Właśnie ten kolor stał się również bohaterem nadchodzących kolekcji YES, w tym limitowanej odsłony bestsellerowej kolekcji Aura z Malachitem. 

Goście i partnerzy wydarzenia 

Na wydarzeniu gościliśmy Przyjaciół YES - osoby ze świata mediów, mody oraz dizajnu. M.in. Nataszę Urbańską, Olgę Kalicką, Jessicę Mercedes Kirshner, Marysię Dębską, Jakoba Kosela, Agnieszkę Wilczewską (Ciocia Liestyle), Michała Wilczewskiego (Wujaszek Liestyle), Macieja Zienia, Annę Męczyńską, Bognę Sworowską czy Olę Nowak. Goście mieli niepowtarzalną możliwość zobaczenia na żywo autorskich kolekcji YES i zrelaksować się przy lampce Prosecco Martini i Cisowianka Perlage. Za sprawą Martini w Concept Store YES zapanowała atmosfera celebracji. Marka znana z wyznaczania trendów, na stałe współpracuje z najbardziej cenionymi projektantami. Partnerem wydarzenia była również wiodąca marka kosmetyczna Dr Irena Eris, która od wielu lat wspólnie z YES wspiera profesjonalny rozwój kobiet. 

Prezentowane Kolekcje

Metropolitan

Ponadczasowy wzór inspirowany ikonami sztuki jubilerskiej. Kolekcja Metropolitan to zjawiskowa kompozycja mniejszych diamentów okalających wyjątkowy kamień centralny, który olśniewa niczym światła metropolii. Subtelność oprawy sprawia, że spoglądając z góry, dostrzec można jedynie diamenty.

Midnight

Zmysłowe połączenie czerni i złota przyciąga i uwodzi. Kolekcja zainspirowana biżuterią vintage zachowuje współczesny charakter dzięki wykorzystaniu niezwykłych czarnych diamentów i onyksów. Głęboki odcień kamieni szlachetnych oprawionych w specjalnie zaprojektowaną złotą oprawę zachwyca wyrafinowaniem i obfitością. 

Aura

Stworzona dla kobiet, które wierzą w siłę intuicji i są prawdziwymi wolnymi duchami. W szaleńczym tempie życia znajdują chwilę tylko dla siebie. Biżuteria to dla nich emanacja tożsamości i indywidualności. Tylko teraz dostępna w limitowanej odsłonie Special Edition z zachwycającym Malachitem.

Valentine

Delikatność formy i precyzja wykonania pierścionka Valentine prezentują się w pełni, dzięki jego subtelnej konstrukcji. Cztery rytmicznie zakręcone krapy trzymające diament podkreślają jego kobiecość. Uniesiony na stabilnych ramionach kamień, wykonując pełen obrót, ukazuje cały swój urok i blask. Ikoniczną kolekcję diamentową rozszerzono o oprawę w różowym złocie. 

Art Deco

Biżuteria w stylu Art Deco zachwyca wyrafinowaną prostotą. Doskonałe proporcje przyciągają wzrok i przenoszą do współczesności glamour lat 20. Odkryj najnowszą odsłonę bestsellerowej kolekcji z markazytami.

Skarabeusz

Symbol zmian i odrodzenia. Odkryj nieprzeniknioną moc i poznaj magiczne rytuały Starożytnego Egiptu. Drobne skarabeusze stały się symbolem wędrówki, zmian
i odnowy. Teraz do bestsellerowej kolekcji dołączyły nowe wzory z naturalnym agatem o głębokim, turkusowym odcieniu.

Medaliony

Projektantka Magda Dąbrowska powraca do zapomnianej sztuki kolekcjonowania Medalionów. Każdy kamień i symbol niesie w sobie niezwykłą moc. Specjalnie zaprojektowana pozwala na dowolne łączenie różnych elementów, by w unikatowy sposób opowiedzieć własną historię. Zatrzymaj na zawsze wspomnienia i zapisz swój osobisty pamiętnik w wyjątkowym rodolicie, malachicie, lapisie lazuli i masie perłowej.

REKLAMA