[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Prezentacja najnowszej kolekcji jesień-zima 2017 EMU Australia

19 września, w Warszawie Wschodniej by Mateusz Gessler, odbyła się prezentacja kolekcji jesień-zima 2017 marki EMU Australia.

EMU Australia to firma, która zaczęła swoją działalność jako małe przedsiębiorstwo w 1994 roku, założona przez Gordona Jacksona znanego jako Jackson`s Tannery. Marka została stworzona z myślą o zmęczonych po wielogodzinnych treningach surferach. Pierwotną myślą projektantów przy tworzeniu marki EMU Australia były krajobrazy kraju z którego pochodzą. Buty miały posiadać prosty fason oraz być wykonane z naturalnych materiałów. Dziś firma należy do grona najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

Najnowsza kolekcja na sezon jesień/ zima 2017 zachwyca niezwykłą dbałością wykonania obuwia oraz ciekawymi detalami, które zdobią każdą z par. W kolekcji znajdziemy klasyczne modele za kostkę oraz krótsze, które świetnie sprawdzą się również jako kapcie.

REKLAMA

W gamie kolorystycznej znajdziemy odcienie granatu, klasycznego beżu, soczyste bordo oraz urokliwy róż. EMU Australia w swojej najnowszej kolekcji stawia również na odrobinę ekstrawagancji. Znajdziemy w niej połyskujące modele, które świetnie dodadzą blasku każdej stylizacji! Buty cechuje nie tylko dbałość o wygodę i komfort noszenia, ale również rozwój nowych technologii. Kolekcja zaskakuje opatentowaną, 4-warstwową konstrukcją podeszwy, która zapewnia trwałość, idealną przyczepność do podłoża oraz izolację.

Co więcej, miękka wkładka wykonana z pianki i australijskiej wełny zapewnia stopom cieplny komfort.

W nadchodzącym sezonie zapewnij swoim stopom komfort, jakiego nigdy nie zaznały!

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij