[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Prezentacja najnowszej kolekcji Under Armour AW18

20 czerwca, w Flaming & Co w Warszawie, odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Under Armour AW18.  Na wydarzeniu pojawili się liczni redaktorzy, styliści, influencerki oraz ambasadorzy marki.

under armour mat. prasowe

W kolekcji Under Armour na sezon AW18 znajdziemy propozycje dla kobiet i mężczyzn dla których najważniejsze są wygoda i funkcjonalność. Wykorzystane technologie oraz design gwarantują komfort użytkowania oraz świetny wygląd produktów.  W okresie jesienno - zimowym Under Armour prezentuje kilka kolekcji, w których każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Będą to m.in. kolekcje VANISH i PERPETUAL. W kolekcji męskiej główny nacisk położony został na materiały laserowo cięte, świetne wykończenia oraz dodatkową wentylację.

SPORTSTYLE to kategoria, w której Under Armour umacnia swoją pozycję. Jesienią na rynku pojawi się kolekcja MOVE - kosmiczna, czerpiąca inspiracje ze świata mody i streetstyle. Dedykowana ulicznym wojownikom, którzy nie boją się nowości i inności zarazem. MOVE to linia łącząca sportowe atuty z modowym sznytem, gwarantująca świetny wygląd nie tylko podczas uprawiania sportu ale również na co dzień. 

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA