[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Prezentacja najnowszej kolekcji Under Armour AW18

20 czerwca, w Flaming & Co w Warszawie, odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Under Armour AW18.  Na wydarzeniu pojawili się liczni redaktorzy, styliści, influencerki oraz ambasadorzy marki.

under armour mat. prasowe

W kolekcji Under Armour na sezon AW18 znajdziemy propozycje dla kobiet i mężczyzn dla których najważniejsze są wygoda i funkcjonalność. Wykorzystane technologie oraz design gwarantują komfort użytkowania oraz świetny wygląd produktów.  W okresie jesienno - zimowym Under Armour prezentuje kilka kolekcji, w których każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Będą to m.in. kolekcje VANISH i PERPETUAL. W kolekcji męskiej główny nacisk położony został na materiały laserowo cięte, świetne wykończenia oraz dodatkową wentylację.

SPORTSTYLE to kategoria, w której Under Armour umacnia swoją pozycję. Jesienią na rynku pojawi się kolekcja MOVE - kosmiczna, czerpiąca inspiracje ze świata mody i streetstyle. Dedykowana ulicznym wojownikom, którzy nie boją się nowości i inności zarazem. MOVE to linia łącząca sportowe atuty z modowym sznytem, gwarantująca świetny wygląd nie tylko podczas uprawiania sportu ale również na co dzień. 

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij