[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Prezentacja najnowszej kolekcji Triumph AW18

6 września, w MYSIA 3 w Warszawie, odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Triumph AW18. Na wydarzeniu pojawili się liczni redaktorzy, styliści oraz blogerki.

Triumph zaprezentował swoją najnowszą kolekcję biustonoszy AW18.

Najnowsza kolekcja inspirowana jest górzystą Szwajcarią oraz sentymentalną wędrówką pewnej kobiety, która z dala od zgiełku i w otoczeniu zachwycającej swym pięknem przyrody wyrusza w sentymentalną podróż przez Alpy. W trakcie swojej drogi, bohaterka doświadcza zarówno spokoju płynącego z natury, jak i zimowych spotkań w gronie dawnych przyjaciół. Ta alpejska podróż, pełna nostalgii i zarazem radosnego oczekiwania na nowe czasy, znajduje odzwierciedlenie we wzorach, kolorach i fasonach całej kolekcji Triumph w najbliższym sezonie.

W nowej kolekcji z pewnością znajdziesz kultowy biustonosz Amourette 300, który idealnie dopasowuje się do ciała, zupełnie nową serię Modern Feeling z miseczkami wykonanymi
w technologii Memory Foam czy innowacyjny i stylowy Magic Wire Lite z siateczką w subtelny wzór rombów i romantycznymi, koronkowymi detalami.

#TogetherWeTriumph

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij