Prezentacja najnowszej kolekcji Triumph AW18

6 września, w MYSIA 3 w Warszawie, odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Triumph AW18. Na wydarzeniu pojawili się liczni redaktorzy, styliści oraz blogerki.

Triumph
Triumph zaprezentował swoją najnowszą kolekcję biustonoszy AW18.

Najnowsza kolekcja inspirowana jest górzystą Szwajcarią oraz sentymentalną wędrówką pewnej kobiety, która z dala od zgiełku i w otoczeniu zachwycającej swym pięknem przyrody wyrusza w sentymentalną podróż przez Alpy. W trakcie swojej drogi, bohaterka doświadcza zarówno spokoju płynącego z natury, jak i zimowych spotkań w gronie dawnych przyjaciół. Ta alpejska podróż, pełna nostalgii i zarazem radosnego oczekiwania na nowe czasy, znajduje odzwierciedlenie we wzorach, kolorach i fasonach całej kolekcji Triumph w najbliższym sezonie.

W nowej kolekcji z pewnością znajdziesz kultowy biustonosz Amourette 300, który idealnie dopasowuje się do ciała, zupełnie nową serię Modern Feeling z miseczkami wykonanymi
w technologii Memory Foam czy innowacyjny i stylowy Magic Wire Lite z siateczką w subtelny wzór rombów i romantycznymi, koronkowymi detalami.

Triumph
#TogetherWeTriumph
Zobacz również:
REKLAMA