Prezent na Walentynki

W marce OMEGA nie zajmujemy się swataniem. Tworzymy zegarki. Jednak w imię romantycznej miłości sięgnęliśmy po odrobinę naszej magii i połączyliśmy dwa modele w idealną parę…

zegarki omega

Globemaster Annual Calendar i De Ville Ladymatic

Oczywiście, żadne Walentynki nie byłyby kompletne bez wykwintnej biżuterii. Dlatego, jeśli jeszcze nie jesteś po uszy zakochany, czytaj dalej… a z pewnością będziesz.

Globemaster OMEGA Co-Axial Master Chronometer Annual Calendar 41 mm

Zamknięty w kopercie ze stali szlachetnej zwieńczonej wytrzymałym pierścieniem lunety z węgliku wolframu zegarek Globemaster Annual Calendar to chyba najtwardszy model, który kiedykolwiek był inspiracją dla chwil pełnych czułości.

Opalizująco srebrzysta tarcza typu „Pie Pan” przypomina pierwszy model Constellation z 1952 roku. Każde załamanie jej kształtu odpowiada jednemu z miesięcy roku wspierając funkcję rocznego kalendarza mechanizmu zegarka.

Na tarczy umieszczono niebieską gwiazdkę Constellation i logo OMEGA. Niebieski kolor mają także trójwymiarowe wskazówki i indeksy wzbogacone substancją Super-LumiNova.

Na deklu zegarka wykonanym z odpornego na zarysowania szafirowego szkła osadzono medalion przestawiający Centralne Obserwatorium. Idealnym dopełnieniem wzornictwa modelu jest pasek z brązowej skóry.

Jeśli uważasz, że to atrakcyjny model na zewnątrz, to poczekaj aż dowiesz się, co jest w środku. Jego serce stanowi kaliber OMEGA Co-Axial Master Chronometer Annual Calendar 8922 -kwintesencja rewolucyjnej, odpornej na działania pól magnetycznych technologii zegarmistrzowskiej OMEGA!

De Ville Ladymatic OMEGA Co-Axial 34 mm

Jeśli istnieje wieczna miłość, to z pewnością zalicza się do niej głębokie i trwałe uczucie, jakim panie darzą w największym stopniu kobiecą kolekcję modeli OMEGA.

Gdy linia Ladymatic pojawiła się na rynku w 1955 roku, jej modele od razu stały się punktem odniesienia w kobiecej modzie. Sześć dekad później, zegarki nie straciły nic ze swojego urzekającego stylu i gracji.

W tym modelu szlachetna stal posłużyła, jako materiał do stworzenia 34 mm koperty i bransolety. Polerowane wskazówki w kształcie alfa wykonano z białego złota, podobnie jak 11 indeksów wykładanych brylantami.

Atrakcyjna tarcza z białej masy perłowej znakomicie podkreśla kobiecy charakter zegarka. Upływające dni pomaga śledzić okienko datownika na godzinie 3, a w środku koperty pracuje niezawodny kaliber OMEGA Co-Axial 8520.

Pierścionek Ladymatic z 18-karatowego białego złota

Pełny gracji, zmysłowy i wygodny. Ten ponadczasowy okaz wykwintnej biżuterii będzie zachwycał jeszcze długo po tym, gdy czekoladki w pudełku się skończą, a płatki róż opadną.

Uwodzicielski, falisty wzór pierścionka Ladymatic z 18-karatowego białego złota ozdobionego 44 brylantami to elegancka reinterpretacja designu koperty i silne nawiązanie do linii zegarków o tej samej nazwie.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

REKLAMA