[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Press Day Panache

07 marca 2017 roku, z okazji Dnia Kobiet, w ekskluzywnych wnętrzach Hotelu Bellotto w Warszawie miał miejsce oficjalny Press Day marek Panache Lingerie, przedstawiający wiosenno-letnią kolekcję bielizny oraz strojów kąpielowych.

Press Day Panache

W skład marek Panache wchodzą następujące kolekcje:

• Panache z ofertą bielizny na każdy dzień i na specjalne okazje w rozmiarach do miseczki K.

• Panache Black to wyrafinowany i buduarowy styl połączony z wyszukanymi europejskimi tkaninami dla kobiet ceniących luksus i perfekcyjne dopasowanie w rozmiarach aż do miseczki K.

• Cleo by Panache to tętniąca kolorami propozycja stworzona z myślą o wszystkich młodych duchem paniach w rozmiarach do miseczki J.

• Panache Sport to wielokrotnie nagradzana bielizna sportowa redukująca wstrząsy biustu aż o 83%, dostępna do rozmiaru miseczki J już od 60 cm pod biustem.

• Sculptresse, czyli wielobarwna bielizna dla kobiet o pełniejszych kształtach, zaprojektowana, by promować dobre samopoczucie we własnym ciele, dostępna do miseczki J w obwodach 80-105 cm.

Press Day Panache swoją obecnością zaszczyciły znane gwiazdy – Daria Widawska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Aleksandra Mikołajczyk, Beata Sadowska, Anna Męczyńska, Ilona Felicjańska, Katarzyna Żak, Gabi Drzewiecka, Agata Załęcka, Magdalena Waligórska, Ewa Wojciechowska, Anna Iberszer, Agnieszka Wielgosz, Lidia Kopania, Klaudia Wiśniowska, Ewa Lubert, Aleksandra Mikołajczyk, Magdalena Antosiewicz.

REKLAMA

Nowa kolekcja bielizny i strojów kąpielowych marek Panache wchodzi aktualnie do sklepów bieliźnianych. Ofertę produktową i adresy sklepów znajdziesz na www.panache.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij