Premiera wspólnej kolekcji & Other Stories i marki A.W.A.K.E. MODE już 27 października

& Other Stories z dumą ogłasza współpracę z A.W.A.K.E. MODE - znaną na całym świecie marką z Londynu i Antwerpii.

Premiera & Other Stories i A.W.A.K.E. MODE Materiały prasowe

A.W.A.K.E. MODE, marka założona przez Natalię Alaverdian w 2012 roku, zawdzięcza nazwę skrótowi od „All Wonderful Ad- ventures Kindle Enthusiasm” - każda cudowna przygoda wznieca entuzjazm. Credo projektantki odzwierciedla podejście do mody, którą tworzy z pasją opowiadania historii przez pojedyncze ubranie lub całą kolekcję. „Wspólna linia z & Other Stories jest opowieścią o niezwykłym krawiectwie, fakturze i ruchu. 

Chciałyśmy stworzyć coś wyjątkowego: ubrania, które mają własne życie i poruszają się na swój sposób - niekoniecznie taki sam, jak nosząca je osoba. Naszym natchnieniem była wielka pleciona instalacja australijskiej artystki Jacqui Fink. Inspiracje pochodzą też ze strojów kukierów, wywodzących się z bułgarskiej tradycji pogańskiej. Ich kostiumy całkowicie pokrywają długie włosy, które z każdym krokiem wchodzą w magiczny ruch. Uwielbiam te odniesienia.” - mówi Natalia Alaverdian, founder & creative director A.W.A.K.E. MODE. 

Marki A.W.A.K.E. MODE i & Other Stories wspólnie stworzyły wyrafinowaną, nieco surrealistyczną i awangardową garderobę, która zaciera bariery między strojem dziennym a wieczorowym. Limitowana kolekcja jest zakorzeniona w autorskiej estetyce A.W.A.K.E. MODE, tworzonej przez odważne, asymetryczne pro- jekty i zdekonstruowane elementy codziennej garderoby. Rezultat jest idealną równowagą pomiędzy pragmatyzmem a mar- zeniami. 

„A.W.A.K.E. MODE jest wyjątkową marką, a nasza wspólna kolekcja pokazuje, jak potężny talent do opowiadania historii ma Natalia. Odrobina surrealizmu jest i zabawna i elegancka, ale projektantka wprowadza teżmniej znane odniesienia kulturowe, aby nadać modzie głębszego znaczenia. Cieszymy się, że możemy podzielić się światem A.W.A.K.E. MODE z kobietami, dla których stworzyłyśmy idealną jesienno-zimową garderobę,” mówi Karolina Ekman, Head of Co-labs w & Other Stories. 

Limitowana kolekcja A.W.A.K.E. MODE będzie dostępna w wybranych sklepach & Other Stories i na stories.com od 27 października 2022 r. 

REKLAMA