[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Pranie w biegu!

Producenci prześcigają się w rozwijaniu nowych technologii. Konsumenci chcą, by było jeszcze lepiej i jeszcze szybciej. W końcu czas to pieniądz. Bosch skonstruował pralki, w których pranie można zrobić nawet do 65% szybciej.

bosch fot. Materiały prasowe

Perfekcyjny czas na mecie!

Gdyby pralki porównać do zawodowych biegaczy, to zyskałyby raczej miano długodystansowców. Pranie delikatnych tkanin czy wełnianych swetrów może potrwać długo. Są jednak wyjątki od tej reguły. Pralki marki Bosch zostały wyposażone w funkcję TimePerfect, dzięki której czas prania można skrócić nawet do 65%.

REKLAMA

Wszystko co dobre, szybko się kończy

Pranie nie musi trwać godzinami. Nowe pralki wyposażone są w specjalne programy np. pralki Bosch posiadają program Super Krótki 15’, który pozwala wyprać 2 kg ubrań w rekordowym czasie 15 minut — wliczając w to pranie, płukanie i wirowanie.

Odświeżanie ubrań bez prania!

Zdarza się, że dopiero co wyprane ubrania zdążyły już przesiąknąć nieprzyjemnym zapachem np. tytoniu czy smażonych potraw. Niby czyste, a jednak nie nadają się do włożenia. Dzięki programowi ActiveOxygen Refresh nie trzeba ponownie ich prać – po jego wybraniu aktywny tlen zostaje wpuszczony do wnętrza pralki i w około 45 minut odświeży ubranie, w dodatku bez użycia wody.

Pralki Bosch z funkcją TimePerfect i programem ActiveOxygen Refresh to rozwiązanie dla tych, którzy cenią swój czas, bo żyją w ciągłym biegu.

Pralka Bosch WAW 24740PL z technologią Time Perfect i ActiveOxygen Refresh:

  • TimePerfect – pozwala skrócić czas prania, pranie w drugim wariancie EcoPerfect wydłuża czas prania, ale zużywa mniej energii
  • Program specjalny: Super Krótki 15’
  • Program ActiveOxygen Refresh – odświeżanie prania bez wody i detergentu
  • Załadunek: 9 kg
  • Klasa efektywności energetycznej: A+++ w zakresie od "A+++" do "D"
  • Silnik EcoSilence Drive

mat. prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij