[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Pranie i suszenie na kilogramy

Wypierze 10 kilogramów ubrań, a na raz potrafi wyprać i wysuszyć około 30 sztuk koszulek lub 10 par spodni. Nowa pralko-suszarka marki Bosch Serii | 6 to kompaktowe urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalności pralki, suszarki oraz parownicy – za pomocą pary odświeża ubrania, eliminując uporczywe zagniecenia.

bosh pralka mat. prasowe

Perfekcyjne wyniki prania i suszenia

Dzięki 70-litrowemu bębnowi VarioDrum w Serie | 6 zmieścimy aż 6 kg ubrań w trybie prania i suszenia oraz 10 kg tekstyliów w trybie samego prania, nie musimy zatem martwić się o miejsce. Specjalnie zaprojektowana powierzchnia wewnętrzna bębna równomiernie i wydajnie rozprowadza wodę z detergentem, co poprawia jej oddziaływanie na naszą odzież i umożliwia jej skuteczne wyczyszczenie. Wszystko to dzięki unikatowej strukturze oraz asymetrycznym zbierakom. Jak w każdym urządzeniu piorącym marki Bosch, pralko-suszarka posiada wiele programów przeznaczonych dla różnego rodzaju tkanin, funkcje skracania czasu lub podnoszenia energooszczędności, a nawet stworzenia własnego programu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

W dążeniu do perfekcji

W nowej pralko-suszarce Serie | 6 za osiągnięcie perfekcji w suszeniu odpowiedzialność przejmują zaawansowane czujniki technologii AutoDry, mierzące poziom wilgotności podczas całego procesu. Dzięki temu mogą zakończyć go w najbardziej odpowiednim dla naszych ubrań momencie. Nigdy więcej skurczonych swetrów!

REKLAMA

Perfekcyjnie czyste

Nowa pralko-suszarka posiada także funkcje specjalne. Jedną z nich jest opcja HigienaPlus – dzięki niej nasze ubrania będą higienicznie czyste. Jeszcze przed uruchomieniem prania do bębna urządzenia wtłaczane jest gorące powietrze w temperaturze ok. 70°C, które działa „odkażająco”. Dopiero potem uruchomiony zostaje wybrany cykl prania i suszenia.

Perfekcyjna para

Za pomocą funkcji pary w nowej pralko-suszarce można przywrócić schludny wygląd czystym, ale wymagającym odświeżenia ubraniom lub takim, które wymagają prania na sucho, jak garnitury czy wyroby z wełny. Idealnie usuwa zagniecenia, eliminując czasochłonne prasowanie.

Perfekcyjnie cicho

Pralko-suszarka Serie | 6 cechuje się wyjątkowo cichym działaniem, co nie pozostaje bez znaczenia dla użytkownika. Dzięki bezszczotkowemu silnikowi EcoSilence Drive urządzenie jest także bardzo energooszczędne. Specjalna konstrukcja ścian bocznych minimalizuje hałas i tłumi wibracje.

Perfekcyjny wygląd

Pralko-suszarka Serie | 6 cechuje się nowoczesnym oraz funkcjonalnym designem z charakterystycznym pochyłym panelem wyposażonym w duży, czytelny ekran dotykowy. Abyśmy nigdy już nie przeoczyli żadnego elementu garderoby lubiącego schować się w bębnie, dysponuje on swoim autonomicznym oświetleniem. W połączeniu ze wspomnianym panelem tworzy idealny duet przyjazny użytkownikowi.

mat. prasowe

Pralko-suszarka WDU28540EU

Szczegółowe informacje:

  • Pojemność: 10 kg pranie /6 kg suszenie
  • Pranie i suszenie w jednym cyklu 6 kg ubrań
  • Prędkość wirowania: 1400 - 400 obr./min.
  • Pojemność bębna 70 l
  • Klasa efektywności energetycznej: A w przedziale od klasy A do klasy G/ klasa efektywności prania A
  • Zużycie energii pranie i suszenie 6.82 kWh, zużycie wody pranie i suszenie 125 l w programie bawełna 60
  • Poziom hałasu pranie dB: 47
  • Poziom hałasu wirowanie dB: 71
  • Poziom hałasu w db (A):61

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij