Poznaj sekrety urody Coco Chanel i Marleny Dietrich w Art Spa

Kawior, drogocenne perły, aromatyczne zioła i owoce to sekrety urody ikon mody lat 20. Teraz sposoby na idealną sylwetkę Coco Chanel czy alabastrową cerę Marleny Dietrich możecie poznać i poczuć na własnej skórze podczas ekskluzywnych zabiegów pielęgnacyjnych w butikowym Art Spa na terenie Zamku Topacz Resort & Art Spa.

Topacz materiały prasowe

To właśnie w tej artystycznej przestrzeni, gdzie do gabinetów zabiegowych idziemy przez korytarz wypełniony dziełami sztuki – zdjęciami uznanych fotografów czy pracami obiecujących młodych wrocławskich artystów, eksperci Art Spa zapewnią najwyższej klasy zabiegi wykonywane na kosmetykach marek premium.  

Topaczmateriały prasowe

W otoczeniu sztuki i klimatycznych wnętrz strefy spa oferowane są m.in. skrojone na miarę zabiegi pielęgnacyjne marki Maria Galland czy rytuały Gemology, pierwszymi na świecie kosmetykami na bazie kamieni szlachetnych i półszlachetnych tj. diament, rubin czy szafir.  Art Spa to także oaza relaksu dla par np. podczas rytuału Authentic Jazz (wspólny seans w Łaźni Mineralnej i 60-minutowy masaż ciała) czy Swing dla Dwojga, obejmującego wspólną, aromatyczną kąpiel i wybrany 60-minutowy masaż całego ciała. 

Butikowa strefa z saunami i zewnętrzne jacuzzi pozwalają wyciszyć umysł i ciało, a kameralne zajęcia jogi są okazją do głębokiego relaksu. 

Topaczmateriały prasowe

Zaproszenie do Art Spa to także doskonały prezent niemal na każdą okazję. Do wyboru jest kilka atrakcyjnych pakietów, a sam voucher jest ważny rok. Możesz podarować komuś bliskiemu nieoceniony czas regeneracji, odstresowania i pielęgnacji. Przyda się szczególnie w czasie świąt.

Zamek Topacz Resort & Art Spa, Ślęza, 

ul. Templariuszy 1, 55-040 Kobierzyce

www.zamektopacz.pl

Recepcja Art SPA

Tel.: + 48 71 771 99 42
e-mail: [email protected]

Zobacz również:
REKLAMA