Poznaj moc szczoteczek międzyzębowych CURAPROX!

Regularnie myjesz zęby, używasz płynu do płukania jamy ustnej, a podczas kontrolnych wizyt u dentysty za każdym razem musisz leczyć próchnicę bocznych zębów? By poprawić stan zdrowia jamy ustnej i jednocześnie zapobiegać kolejnym ubytkom, sięgnij po szczoteczki międzyzębowe CURAPROX CPS prime.

szczoteczki curaprox mat. prasowe
mat. prasowe

Czy wiesz, że… myjąc zęby szczoteczką manualną docieramy jedynie do 70% powierzchni zębów, a tzw. przestrzenie międzyzębowe, pozostają nieumyte. Jeśli więc, zależy Ci na kompleksowej ochronie zębów, najlepszym rozwiązaniem będzie włączenie do rutynowej pielęgnacji szczoteczek międzyzębowych. Precyzyjnie docierają one do najmniejszych zakamarków, skutecznie usuwając osad i resztki pokarmu. Szczoteczki międzyzębowe CURAPROX CPS prime są jednymi z najmniejszych i jednocześnie najskuteczniejszych tego typu akcesoriów na rynku. Wyróżniają się niezwykle sprężystymi, cienkimi włóknami, które dzięki tzw. „efektowi parasola”, skutecznie, ale i delikatnie oczyszczają zęby. Ich opatentowany rdzeń CURAL® jest bardzo cienki i wytrzymały, a to zapewnia szczoteczkom bezpieczeństwo użytkowania i trwałość. Szczoteczki międzyzębowe CPS prime mogą być też używane przez osoby uczulone na nikiel, gdyż nie zawierają tego metalu.

Szczoteczki CPS prime dostępne są aż w 5 rozmiarach. Pamiętajmy więc, że ich wybór zawsze warto skonsultować z dentystą.

CENA ZESTAWU: 31 zł (5 sztuk szczoteczek międzyzębowych CPS prime + 1 uchwyt UHS 409). W sprzedaży dostępna jest również wersja z wydłużonym uchwytem: UHS 541. www.shop.curaprox.pl

Zobacz również:
REKLAMA