REKLAMA

Współczesna, kobieca i niezwykle stylowa. Poznaj kolekcję Tissot T-My Lady

Różnorodna z racji swojego charakteru i historycznych wyborów, marka z Le Locle oferuje wiele wysokiej jakości czasomierzy dla pań.

Tissot fot. materiały prasowe

Kolekcja Tissot T-My Lady uosabia wizję kobiety: dumnej, silnej, aktywnej i pewnej swoich wyborów, łączącej życie prywatne i zawodowe, ceniącej wyrafinowany design i wysoką jakość. To jej dedykowana jest kolekcja charakteryzująca się wytrzymałością stali i lekką prostotą ponadczasowych linii. Dzięki swojemu konceptowi, designowi i najwyższej jakości Tissot T-My Lady jest doskonały dla kobiet stylowych i nowoczesnych. 

W kolekcji znajdują się zarówno modele z mechanizmem kwarcowym - Tissot T-My Lady Quartz, jak i z mechanizmem Powermatic oferującym 48 godzinną rezerwę chodu, wyposażonym w odporną na działanie pól magnetycznych sprężynę Nivachron – Tissot T-My Lady Automatic. 

W wersji Automatic można wybrać jeden z 3 kolorów tarczy, których design podkreśla 8 lśniących diamentów, natomiast w wersji Quarz dostępne są 4 kolory tarczy. Tarczę chroni odporne na zarysowania szafirowe szkło. Każdy zegarek posiada bransoletę, która podobnie jak koperta, jest wykonana z antyalergicznej stali szlachetnej oraz dodatkowy skórzany pasek o barwie dopasowanej do tarczy. 

Tissotfot. materiały prasowe

W kolekcji znajdują się także modele z pierścieniem z polerowanego 18-karatowego różowego złota Tissot T-My Lady Automatic 18K Gold z mechanizmem Powermatic 48. Ta część kolekcji oferuje tarcze w 4 kolorach, także w wersji z diamentowymi indeksami. Najbardziej luksusowa wersja tego modelu posiada pierścień wysadzany 60 diamentami.

Tissot T-My Lady ma wszystkie atrybuty zegarmistrzowskiej jakości, które cechują każdy czasomierz Tissot. Konstrukcja koperty i bransolety ze stali szlachetnej, niezawodny mechanizm, ale przede wszystkim detale świadczą o staranności w tworzeniu tej kolekcji. Zgodnie z zegarmistrzowską filozofią Tissot zegarek nie może być niepraktyczny i banalny. Tissot T-My Lady łączy dyskretne wyrafinowanie z wygodą w codziennym życiu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA