Powitaj wiosnę piękną i naturalną opalenizną

Sezon wiosenny nie musi zaczynać się „blado”. Wystarczy, że sięgniesz po odpowiednie produkty, które nadadzą skórze karmelowy odcień już w kilka godzin po pierwszej aplikacji. Za sprawą kosmetyków z linii brązującej Veoli Botanica naturalnie wyglądającą opaleniznę możesz osiągnąć nie tylko błyskawicznie, ale też nie narażając kondycji swojej skóry.

Veoli Botanica materiał prasowy

Chętnie zachowałabyś przez cały rok ten piękny, delikatnie oliwkowy odcień skóry, jakim cieszysz się po powrocie z wakacji. Jego brak doskwiera zwłaszcza z nadejściem wiosny, gdy czas odsłonić nogi i ramiona. Jednak sezon wiosenny nie musi zaczynać się „blado”. Wystarczy, że sięgniesz po odpowiednie produkty, które nadadzą skórze karmelowy odcień już w kilka godzin po pierwszej aplikacji. Za sprawą kosmetyków z linii brązującej Veoli Botanica naturalnie wyglądającą opaleniznę możesz osiągnąć nie tylko błyskawicznie, ale też nie narażając kondycji swojej skóry. Nowoczesne formuły pielęgnują skórę, nawilżając ją i dostarczając skoncentrowanych składników aktywnych dla dodatkowej odnowy i wzmocnienia.

REKLAMA

Odkryj bezpieczny rytuał opalania – linia brązująca Veoli Botanica

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom świadomych konsumentów i pielęgnacyjnym trendom, marka Veoli Botanica stworzyła wyjątkową i innowacyjną linię produktów brązujących do twarzy i ciała, zamkniętych w szkle farmaceutycznym. 

W skład linii brązującej wchodzą: 

  • samoopalająca pianka z wodą kokosową i ekstraktem z brązowych alg IT’S TAN O’CLOCK, 
  • brązujący balsam do ciała z ekstraktem z alg i z masłem kakaowym TOUCH OF SUMMER, 
  • brązujące kropelki do twarzy, szyi i dekoltu z kwasem hialuronowym i ekstraktem z kwiatu brzoskwini CATCH THE SUN.

Oto nowoczesne i kompleksowe podejście do pielęgnacji samoopalającej, które łączy komfort aplikacji – dzięki bezbarwnej konsystencji gwarantuje brak kłopotliwych śladów na ubraniach czy pościeli – z uniwersalnością stosowania. Formuły bogate w składniki odżywcze zapewniają całoroczną opaleniznę, a przy tym zapach każdego z nich przeniesie Cię na tropikalną plażę. Jednak najważniejszym wyróżnikiem produktów są ultrabogate składy, bazujące na skoncentrowanych kompozycjach roślinnych, wykorzystujące najcenniejsze surowce naturalne i osiągnięcia technologiczne.

Zobacz również:

REKLAMA

REKLAMA