REKLAMA

Posiłki SUPERSONIC Food

Na polskim rynku pojawiła się nowość — SUPERSONIC Food. Jego formuła została przygotowana w oparciu o najnowsze wyniki badań przez naukowców, dietetyków i biotechnologów. Zadbali oni o to, by poza optymalną dawką składników odżywczych SUPERSONIC Food wspierał budowanie naturalnej odporności, z której znaczenia wszyscy ostatnimi czasy zaczęliśmy bardziej sobie zdawać sprawę. 

SUPERSONIC Food fot. materiały prasowe

SUPERSONIC Food to naturalny w 100% roślinny i bez laktozowy posiłek zawierający w swoim składzie polski Novel Food – unikalny szczep drożdży Yarrowia Lipolytica – o zweryfikowanych właściwościach immunomodulujących, prebiotycznych i antyoksydacyjnych. SUPERSONIC Food jako jedyny w tej kategorii na świecie zawiera też najlepiej wchłanialne, płynne bioestry kwasów tłuszczowych Omega 3-6-9 – tak bardzo potrzebne we współczesnej diecie. 

Yarrowia Lipolytica – polski SUPERFOOD

Aby zmaksymalizować działanie immunomodulujące w składzie SUPERSONIC Food znalazł się rewolucyjny składnik – dezaktywowany szczep drożdży Yarrowia Lipolytica Novel Food*, produkt gruntowanie przebadany przed kompetentne i doświadczone w tym zakresie zespoły naukowo-badawcze m.in. z  Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, SGGW w Warszawie, czy Uniwersytetu Przyrodniczego w Warszawie. Produkt uzyskał także pozytywną opinię Instytutu Żywności i Żywienia im. Prof. Dr. Med. Aleksandra Szczygła.

Bioestry kwasów tłuszczowych Omega 3-6-9

W SUPERSONIC Food źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3-6-9 są bioestry w najczystszej i najlepiej wchłanianej przez ludzki organizm postaci. SUPERSONIC Food to jedyny produkt tego typu na  świecie, który ma je w swoim składzie.

26 witamin i składników mineralnych

W każdej miarce SUPERSONIC Food znajduje się mix 26 wskazanych dla utrzymania dobrego zdrowia witamin (A, E, C, D ,K, B1, B2, B3, B5, B6 i B12) i składników mineralnych (magnez, żelazo, cynk, miedź, fosfor, mangan, chrom, potas, chlor, wapń, selen, molibden i jod), wspierających prawidłowe funkcjonowanie i regenerację organizmu.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA