[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Porusz miasto sportowym stylem w nowej kolekcji Reebok

Reebok przedstawia nową kolekcję skierowaną do kobiet, dla których sportowy look i wygoda są istotnym dopełnieniem codziennych stylizacji.

Nowa kolekcja marki Reebok to kompromis pomiędzy sportową elegancją i miejską wygodą. Inspi-rowane ulicznym stylem wzory, modne kroje i wysokiej jakości sportowe materiały to odważne po-łączenia, które poruszą miasto i sprawdzą się idealnie podczas intensywnego dnia spędzonego poza salą treningową.

W kolekcji kobiecej na FW 2017 znalazły się legginsy, staniki sportowe, topy, koszulki, kurtki i bluzy inspirowane uliczną subkulturą. Reebok uzupełnił ubrania treningowe o codzienne elementy damskiej garderoby, tworząc uniwersalne, a zarazem nietuzinkowe, miejskie stylizacje, które pod-kreślają wysportowane ciało. Graficzne wzory na legginsach i topach, bluzy i kurtki w stonowanych
kolorach - wszystko zostało zaprojektowane z myślą o łączeniu i miksowaniu różnorodnych looków, tak aby dzień wolny od treningu nigdy nie był nudny.

REKLAMA

Cała kolekcja dostępna jest w sklepach stacjonarnych Reebok oraz na www.reebok.pl.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij