[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Pomocnik podróży

Morze, jeziora, góry – sezon urlopowy w pełni. To odpowiedni moment, by zadbać o komfortową i bezpieczną jazdę samochodem. Oto kilka prostych patentów, które sprawią, że w aucie poczujesz się jak w drugim domu.

skoda rys. Adam Quest

Uchwyt na telefon

Bezpieczne umiejscowienie telefonu w aucie jest bardzo ważne. W małej Skodzie Fabii swojego smartfona (do 5 cali) możesz umieścić w specjalnym uchwycie, który wykonany jest z gumy i łatwo wpasowuje się w miejsce na kubek. Znajdziesz też siatki przy fotelach, gdzie bezpiecznie schowasz telefony pasażerów siedzących z tyłu. Na rynku jest również szeroki wybór uchwytów dedykowanych.

Uchwyt na napoje

Większość producentów aut zadbała już o specjalne miejsca na napoje w samochodzie. W Skodzie Fabii do przednich drzwi można włożyć nawet 1,5-litrowe butelki. Miejsce na napoje znajdziesz również w schowku przed pasażerem. Najbardziej przydatne jest oczywiście miejsce najbliżej kierowcy – w konsoli środkowej. Kiedy nie masz takich gadżetów w swoim aucie, sytuację mogą uratować podstawki akcesoryjne. Kosztują niewiele, a uchronią Cię przed plamami na tapicerce.

System głośnomówiący

Spora część samochodów ma już fabrycznie wmontowany zestaw głośnomówiący. Gdy Twoje auto nie ma takiego zestawu, możesz skorzystać z urządzeń, które montuje się w daszku przeciwsłonecznym. Najlepiej jednak wszystkie telefony wykonać przed podróżą, a w drodze cieszyć się widokami.

Odpowiednia muzyka

Muzyka podczas prowadzenia auta wpływa na nasz styl jazdy. Szybka i rytmiczna pobudza, a spokojna pozwala się zrelaksować. Pamiętaj, żeby w drogę zabrać swoje ulubione płyty czy pendrive’a z muzyką. Dzięki funkcji MirrorLink, która pozwala na połączenie smartfona z zestawem multimedialnym, można wygodnie korzystać z aplikacji, m.in. z internetowych stacji radiowych, nawigacji czy włączyć ulubioną playlistę.

S

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij