[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Pomocnik podróży

Morze, jeziora, góry – sezon urlopowy w pełni. To odpowiedni moment, by zadbać o komfortową i bezpieczną jazdę samochodem. Oto kilka prostych patentów, które sprawią, że w aucie poczujesz się jak w drugim domu.

skoda rys. Adam Quest

Uchwyt na telefon

Bezpieczne umiejscowienie telefonu w aucie jest bardzo ważne. W małej Skodzie Fabii swojego smartfona (do 5 cali) możesz umieścić w specjalnym uchwycie, który wykonany jest z gumy i łatwo wpasowuje się w miejsce na kubek. Znajdziesz też siatki przy fotelach, gdzie bezpiecznie schowasz telefony pasażerów siedzących z tyłu. Na rynku jest również szeroki wybór uchwytów dedykowanych.

Uchwyt na napoje

Większość producentów aut zadbała już o specjalne miejsca na napoje w samochodzie. W Skodzie Fabii do przednich drzwi można włożyć nawet 1,5-litrowe butelki. Miejsce na napoje znajdziesz również w schowku przed pasażerem. Najbardziej przydatne jest oczywiście miejsce najbliżej kierowcy – w konsoli środkowej. Kiedy nie masz takich gadżetów w swoim aucie, sytuację mogą uratować podstawki akcesoryjne. Kosztują niewiele, a uchronią Cię przed plamami na tapicerce.

System głośnomówiący

Spora część samochodów ma już fabrycznie wmontowany zestaw głośnomówiący. Gdy Twoje auto nie ma takiego zestawu, możesz skorzystać z urządzeń, które montuje się w daszku przeciwsłonecznym. Najlepiej jednak wszystkie telefony wykonać przed podróżą, a w drodze cieszyć się widokami.

Odpowiednia muzyka

Muzyka podczas prowadzenia auta wpływa na nasz styl jazdy. Szybka i rytmiczna pobudza, a spokojna pozwala się zrelaksować. Pamiętaj, żeby w drogę zabrać swoje ulubione płyty czy pendrive’a z muzyką. Dzięki funkcji MirrorLink, która pozwala na połączenie smartfona z zestawem multimedialnym, można wygodnie korzystać z aplikacji, m.in. z internetowych stacji radiowych, nawigacji czy włączyć ulubioną playlistę.

S

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij