[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Polska trenerka i sportowy gigant - Puma łączy siły z Martą Hennig

Wyróżnia ją profesjonalne podejście do treningu oraz zaangażowanie i naturalność. Marta Hennig, ambasadorka PUMA i autorka bloga Codzienniefit.pl nie wyobraża sobie życia bez sportowych wyzwań, którymi codziennie dzieli się z tysiącami internautów.

Marka PUMA swoją współpracę z Martą rozpoczęła niedługo po tym, jak trenerka wygrała w konkursie Next Fitness Star 2017 magazynu Women’s Health. Dziś motywuje do ćwiczeń na blogu, YouTube, Facebooku i Instagramie w najnowszych kolekcjach treningowych sportowego giganta.

„Udowadniam, że można być fit bez wyrzeczeń i grubego portfela. Jestem trenerem przygotowania motorycznego, trenerem personalnym i instruktorem fitness. Sport od samego początku był jedną z najważniejszych części mojego życia - prawie 9 lat trenowałam lekkoatletykę, a teraz sama trenuję innych.”

REKLAMA


14-15 listopada, ambasadorka PUMA wzięła udział w pierwszym Team Faster Summit w Los Angeles. Na wydarzeniu pojawiło się ponad 100 trenerów PUMA z całego świata. Razem wzięli udział w specjalnie przygotowanych treningach i rozwijających warsztatach. Lekcje baletu pod okiem tancerek z New York City Ballet czy treningi siłowe z Lewisem Hamiltonem to tylko przykłady zaskakujących zajęć jakie przygotowała PUMA.

Obserwuj @PUMAPoland oraz @codzienniefit i bądź na bieżąco ze wszystkimi wspólnymi projektami!

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij