Podejmij treningowe wyzwanie z Pumatrac. Aplikacja treningowa Puma już dostępna!

Puma wprowadza na rynek polski nową polską wersję aplikacji Pumatrac. Oprócz klasycznej funkcji śledzenia biegu, inteligentny coaching sprawia, że ​​aplikacja jest jeszcze bardziej interesująca dzięki współpracy ze światowej sławy sportowcami i trenerami.

puma hennig materiały prasowe

Nowa aplikacja kładzie nacisk na filmy treningowe zrealizowane z międzynarodowymi ambasadorami PUMA, takimi jak mistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton, indyjski gracz krykieta Virat Kohli czy gwiazda fitness Pamela Reif. Inteligentny system sugeruje różne kombinacje ćwiczeń boksu, baletu, pilatesu, jogi, HIIT, treningu biegowego i treningu siłowego w zależności od poziomu sprawności użytkownika. Jeśli chcesz ćwiczyć ze swoim ulubionym ambasadorem lub ikoną fitness, możesz wybrać każdy trening oddzielnie.

"Uważam, że nowa aplikacja PUMATRAC jest niewiarygodnie dobra. Dużo podróżuję, a dzięki niej mogę w dowolnym momencie wykonywać ćwiczenia, które mnie nie nudzą. Dzięki różnorodnym treningom nawet początkujący zauważą rezultaty w mgnieniu oka ", mówi o aplikacji influencer Daniel Fox (https://www.instagram.com/magic_fox/).

Ambasadorka treningowa PUMA, Marta Hennig (https://www.instagram.com/codziennie_fit/) podkreśla nie tylko dostępność treningów, ale także ich zróżnicowany poziom – „Z PUMATRAC mogą ćwiczyć osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningami i te, które są już na pewnym poziomie i potrzebują jeszcze większych wyzwań.”

Aplikacja oferuje również dodatkowe funkcje. Dzięki niej nie tylko zaplanujesz swój trening, ale także przeprowadzisz go w rytm ulubionej muzyki. Po prostu zintegruj PUMATRAC ze Spotify albo Apple Music. Kolejną wyjątkową funkcją jest możliwość zsynchronizowania aplikacji z Twoimi kanałami społecznościowymi. Połącz się ze znajomymi, konkuruj z nimi albo trenujcie razem!

Korzystając z PUMATRAC masz również dostęp do ekskluzywnych wydarzeń i ofert specjalnych PUMA. W ten sposób możesz spotkać gwiazdy PUMA nie tylko w aplikacji, ale także w prawdziwym życiu, w którym możesz ćwiczyć z nimi osobiście.

Start aplikacji to także start specjalnego wyzwania, w którym każdy może wziąć udział.

Każda osoba po pobraniu aplikacji PUMATRAC może dołączyć do wyzwania, które startuje 19.11 i potrwa przez miesiąc. Na czym będzie ono polegało? Trenujesz z ulubionymi trenerami z całego świata i zbierasz punkty TRAC SCORE za każdy wykonany trening. W zakładce LEADERBOARD możesz codziennie zobaczyć 10 liderów, którzy maja najwyższą punktację. Jeżeli nie ma Cię na liście – podkręcasz tempo i ćwiczysz jeszcze więcej

Zobacz również:
REKLAMA