Podejmij treningowe wyzwanie z Pumatrac. Aplikacja treningowa Puma już dostępna!

Puma wprowadza na rynek polski nową polską wersję aplikacji Pumatrac. Oprócz klasycznej funkcji śledzenia biegu, inteligentny coaching sprawia, że ​​aplikacja jest jeszcze bardziej interesująca dzięki współpracy ze światowej sławy sportowcami i trenerami.

puma hennig materiały prasowe

Nowa aplikacja kładzie nacisk na filmy treningowe zrealizowane z międzynarodowymi ambasadorami PUMA, takimi jak mistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton, indyjski gracz krykieta Virat Kohli czy gwiazda fitness Pamela Reif. Inteligentny system sugeruje różne kombinacje ćwiczeń boksu, baletu, pilatesu, jogi, HIIT, treningu biegowego i treningu siłowego w zależności od poziomu sprawności użytkownika. Jeśli chcesz ćwiczyć ze swoim ulubionym ambasadorem lub ikoną fitness, możesz wybrać każdy trening oddzielnie.

REKLAMA

"Uważam, że nowa aplikacja PUMATRAC jest niewiarygodnie dobra. Dużo podróżuję, a dzięki niej mogę w dowolnym momencie wykonywać ćwiczenia, które mnie nie nudzą. Dzięki różnorodnym treningom nawet początkujący zauważą rezultaty w mgnieniu oka ", mówi o aplikacji influencer Daniel Fox (https://www.instagram.com/magic_fox/).

Ambasadorka treningowa PUMA, Marta Hennig (https://www.instagram.com/codziennie_fit/) podkreśla nie tylko dostępność treningów, ale także ich zróżnicowany poziom – „Z PUMATRAC mogą ćwiczyć osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningami i te, które są już na pewnym poziomie i potrzebują jeszcze większych wyzwań.”

Aplikacja oferuje również dodatkowe funkcje. Dzięki niej nie tylko zaplanujesz swój trening, ale także przeprowadzisz go w rytm ulubionej muzyki. Po prostu zintegruj PUMATRAC ze Spotify albo Apple Music. Kolejną wyjątkową funkcją jest możliwość zsynchronizowania aplikacji z Twoimi kanałami społecznościowymi. Połącz się ze znajomymi, konkuruj z nimi albo trenujcie razem!

Korzystając z PUMATRAC masz również dostęp do ekskluzywnych wydarzeń i ofert specjalnych PUMA. W ten sposób możesz spotkać gwiazdy PUMA nie tylko w aplikacji, ale także w prawdziwym życiu, w którym możesz ćwiczyć z nimi osobiście.

Start aplikacji to także start specjalnego wyzwania, w którym każdy może wziąć udział.

Każda osoba po pobraniu aplikacji PUMATRAC może dołączyć do wyzwania, które startuje 19.11 i potrwa przez miesiąc. Na czym będzie ono polegało? Trenujesz z ulubionymi trenerami z całego świata i zbierasz punkty TRAC SCORE za każdy wykonany trening. W zakładce LEADERBOARD możesz codziennie zobaczyć 10 liderów, którzy maja najwyższą punktację. Jeżeli nie ma Cię na liście – podkręcasz tempo i ćwiczysz jeszcze więcej

Zobacz również:
Zmień perspektywę i zamiast nadal pędzić, wyraźnie zwolnij. Z pożytkiem dla formy i siły psychiki.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA