Podaruj piękne włosy z Hair2go

Pięk­ne, za­dba­ne wło­sy to ma­rze­nie każ­dej ko­bie­ty. Po­każ, że o niej my­ślisz i po­da­ruj jej pre­zent, który po­mo­że speł­nić jej pra­gnie­nia. Wy­bierz pro­duk­ty do­pa­so­wa­ne do jej po­trzeb, na­stro­ju oraz wize­run­ku. Spraw by po­czu­ła się wy­jąt­ko­wo! No­wo­cze­sna, eko­lo­gicz­na, luk­su­so­wa czy we­gań­ska pielę­gna­cja oraz sty­li­za­cja to ide­al­ny pre­zent dla każ­dej ko­bie­ty. Podaruj trochę magii w te Święta sobie lub tym, których kochasz.

Hair2go Materiały prasowe

Dla włosomaniaczki

Każda włosomaniaczka uważnie śledzi włosowe trendy dlatego obdaruj ją zestawem Kevin Murphy Glow Up. Ten zestaw to gwarancja pełnych blasku, nawilżonych oraz odżywionych włosów. Wszystko to dzięki głęboko nawilżającej linii HYDRATE.ME która dostarcza włosom niezbędnych składników oraz chroni je przed zniszczeniem. Shimmer Shine nadaje włosom idealny połysk nie obciążając. Ta potężna dawka nawilżenia sprawi, że włosy w magiczny sposób odzyskają swój naturalny blask.

REKLAMA

Dla artystki

Prawdziwa artystka z pewnością doceni taki wybór - Eleven Australia Holiday Trio. Ciekawy design i wielobarwna kolorystyka opakowania zwraca na siebie szczególna uwagę. A w samym zestawie znajdziesz kosmetyki do włosów, które potrzebują wygładzenia i odżywienia. Piękny zapach produktów z pewnością uwiedzie zmysły artystki, a ich samo działanie... nic nie trzeba dodawać to idealny zestaw dla duszy artysty.

Zobacz również:
Dziewczyny coraz liczniej przechodzą z klubów fitness na zajęcia sportów walki. Żeby przekonać się, co je tam ciągnie, jedna z redaktorek WH postanowiła wyjść poza swoją strefę komfortu i naruszyć osobistą przestrzeń przeciwników.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA