Poczuj ZEW Świąt – poznaj limitowane świąteczne nowości 
i zestawy od ZEW for men

Teraz w promocji na Black Friday!

ZEW materiały prasowe

Przed nami świąteczny sezon i coroczne wyzwanie, jaki prezent podarować mężczyźnie. Nie jest to łatwa sztuka, ponieważ Panowie różnią się w swoich preferencjach i priorytetach – niektórzy preferują funkcjonalne prezenty, inni z kolei liczą na coś specjalnego, co pomoże im poczuć się wyjątkowo. Żeby pomóc Paniom trafić w gust swoich partnerów, braci, ojców i kolegów, polska marka ZEW for men przygotowała świąteczne zestawy, które trafiają zarówno w potrzeby praktycznych jak i wymagających, ponieważ zawierają wysokiej jakości kosmetyki opracowane na bazie naturalnych formuł oraz limitowane skarpetki z humorystycznymi hasłami, stworzone we współpracy z kultową marką WARSAW SAINTS. W specjalnej świątecznej ofercie marka ZEW for men wprowadza nowe zestawy: Świąteczny Podróżnik, Świąteczny Brodacz i Wyluzowany Drwal. 

REKLAMA

Co roku w sezonie świątecznym wprowadzamy zestawy, które idealnie nadają się na prezent – elegancko opakowane, zawierające najwyższej jakości kosmetyki, a także dodatkowy gadżet lub produkt z limitowanej serii. Wystarczy dobrać odpowiednio kosmetyki – dla brodacza sprawdzą się zestawy Świąteczny Brodacz i Wyluzowany Drwal, a dla wszystkich innych Panów – Świąteczny Podróżnik. – komentuje Marcin Mróz, Head of Sales marki ZEW for men.

Limitowane zestawy świąteczne ZEW for men x WARSAW SAINTS są dostępne na poczujzew.pl, teraz w wyjątkowych cenach na Black Friday w okresie 22-29.11 włącznie. 

Zobacz również:
Nie odpuszczaj i trzymaj formę również zimą. Ujemną temperaturę i śnieg potraktuj jak okazję do urozmaicenia codziennych treningów. Nie jeździłaś nigdy na nartach ani snowboardzie? Spróbuj! Wcale nie jest za późno. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportami zimowymi, przeczytaj i sprawdź, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA