REKLAMA

Płyn do higieny intymnej 4organic Probiotyk

4organic Probiotyk to naturalny, delikatny i hipoalergiczny płyn do higieny intymnej, który minimalizuje ryzyko podrażnień, a także wzmacnia regeneracyjne właściwości naturalnej flory bakteryjnej.

4organic Probiotyk fot. materiał prasowy

Kosmetyk został stworzony w 98,5% ze składników pochodzenia naturalnego. Nie zawiera składników zapachowych ani barwników. Płyn jest certyfikowany przez międzynarodową organizację AllergyCertified, która gwarantuje, że kosmetyk jest prawdziwie hipoalergiczny, bezzapachowy i bezpieczny dla zdrowia.

REKLAMA

Płyn zawiera składnik probiotyczny Lactobacilius Ferment, który wpływa na szybkość i jakość odbudowy naskórka w miejscach intymnych, wzmacnia naturalna florę bakteryjną, zmniejsza ryzyko infekcji oraz wspiera odbudowę i regenerację. Płyn pomaga utrzymać odpowiednie pH - 3,5 okolic intymnych. W kosmetyku znajduje się oczyszczony aloes, który doskonale nawilża i łagodzi.

Płyn polecamy dla kobiet dbających o zdrowie intymne. Kosmetyk przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji. Produkt jest wegański, certyfikowany przez PETA Cruelty Free and Vegan.

Produkt testowany dermatologicznie.

Pojemność 200ml, cena 13,99 zł

www.4organic.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA