Plastry na niedoskonałości, których nie powinno zabraknąć w wakacyjnej walizce

Nic tak nie psuje humoru, jak pryszcz pojawiający się niespodziewanie na naszej twarzy. Ratunkiem w takich awaryjnych sytuacjach będą najnowsze Oczyszczające plastry na niedoskonałości i wypryski FaceBoom Seboom. Dzięki nim z łatwością poradzicie sobie z niepożądanymi niespodziankami na skórze!

FaceBoom materiał prasowy

Jak działają plastry na wypryski od Seboom? 

Na podobnej zasadzie co opatrunki hydrokoidowe – odpowiedni poziom wilgotności materiału pozwala utrzymać prawidłową temperaturę i pH w miejscu aplikacji. Obniżone pH hamuje namnażanie bakterii, wzmacniając dobroczynne działanie aktywnych składników: olejku z drzewa herbacianego i olejku z trawy cytrynowej, które działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie i regulują pracę gruczołów łojowych. Dodatkowo materiał, z którego wykonane są plastry delikatnie wyciąga nadmiar sebum i zanieczyszczeń z porów, zapobiegając tworzeniu się zaskórników. Szczelnie przylegający plasterek zabezpiecza skórę przed zanieczyszczeniami i bakteriami z zewnątrz, a także przed nieświadomym dotykaniem zmiany. 

W 100% wegańska formuła plastrów koi stan zapalny i przyspiesza gojenie, redukując niedoskonałość. Wystarczy jedna noc, aby wyciszyć stan zapalny.

Plasterki najlepiej aplikować po wieczornej pielęgnacji i dać skórze czas na regenerację nocą.

Plastry dostępne są na wyłączność w sieci drogerii Rossmann oraz na www.bodyboom.pl  

REKLAMA