Piotr Sierpiński Hair, wyjątkowe atelier fryzjerskie w Wielkopolsce

Dbał o fryzurę niejednej gwiazdy, a przy tym wszystkim jest zdobywcą rekordu Guinessa w przedłużaniu włosów, mowa oczywiście o Piotrze Sierpińskim!

Piotr Sierpiński Hair Materiały prasowe

Atelier Piotr Sierpiński Hair to miejsce dla absolutnie każdej kobiety. Piotr stworzył zespół profesjonalistów najlepszych w swoim fachu. Miejsce utrzymane w stylistyce glamour, mieszczące się w centrum Poznania otwiera szeroko drzwi dla każdej kobiety.

Piotr Sierpiński urodził się, by zostać fryzjerem. Fryzjerstwo było jego pasją, ale i przeznaczeniem. Potwierdza to rzesza stałych klientek, które nie wyobrażają sobie, by oddać włosy w ręce innego fryzjera. To chyba jedyne atelier fryzjerskie, do którego klientki mogą umówić się na wizytę między 8 a 24.

Salon Piotra słynie m.in. ze spektakularnych metamorfoz oraz z przedłużania i zagęszczania włosów. Pobity przez niego w 2021 roku rekord Guinnessa jest tego najlepszym potwierdzeniem. Przedłużył on włosy o 25 cm w 6 minut i 12 sekund! Atelier oferuje zarówno zabiegi pielęgnacyjne, strzyżenie, modelowanie, koloryzację i nie tylko!

Wyjątkowy salon to owoc długoletniej pasji i ciężkiej pracy. Wystrój, cały design, aromatyczna kawa i pyszne drinki są gwarancją relaksu i cudownie spędzonego czasu w wyjątkowym miejscu. Niebywały sukces sprawił, że Piotr Sierpiński już niebawem otwiera nowe atelier we Wrocławiu.

REKLAMA