[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Pierwsza odsłona programu ESK 2016: koncert Andrea Bocellego

W 2016 roku Wrocław stanie się Europejską Stolicą Kultury. Zapowiedzią tego, co się wydarzy, będzie seria wydarzeń kulturalnych zaplanowanych na weekend 19-21 czerwca 2015. Z tej okazji, dokładnie pół roku przed inauguracją ESK, w stolicy Dolnego Śląska zaśpiewa światowej sławy tenor i kompozytor muzyczny Andrea Bocelli.

19 czerwca na Stadionie Wrocław w trakcie multimedialnego widowiska z udziałem znakomitych twórców, dojdzie do artystycznej zapowiedzi programu Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Pierwszą odsłonę ESK uświetni koncert Andrea Bocellego, włoskiego śpiewaka, tenora i kompozytora oraz producenta muzycznego, który zrobił karierę w świecie muzyki poważnej i rozrywkowej.

Bocelli sprzedał 80 milionów płyt, jego koncerty przyciągają dziesiątki tysięcy fanów, występował na największych scenach i stadionach świata, śpiewał m.in. dla papieża Benedykta XVI i królowej Elżbiety II. Celine Dion, jego przyjaciółka i sceniczna partnerka mówi: „Gdyby Bóg mógł śpiewać, jego głos brzmiałby podobnie do głosu Andrea Bocellego”.

Wpływ na jego charakter i osobowość wywarło toskańskie życie rodzinne oraz kultura i tradycje regionu. Dziecięca fascynacja operą, podsycana starymi audycjami radiowymi i zachętami najbliższych, z czasem przerodziła się w silną dorosłą ambicję.

Stał się światową gwiazdą ze swoim charakterystycznym i oryginalnym, nowym stylem muzycznym, o którym wcześniej w ogóle nie słyszano. Klasyczny repertuar Bocellego znalazł się na szczycie międzynarodowych list przebojów muzyki rozrywkowej. Włoski tenor sprawił, że opera wkroczyła w inny wymiar. Jego zamiarem nie jest jednak burzenie granic. Rozgraniczenie między gatunkami jest bardzo ważne dla dobrego zrozumienia jego miejsca w świecie muzyki: „To, na czym najbardziej mi zależy i co mam nadzieję osiągnąć, to specjalna więź ze słuchaczami. Chciałbym poruszyć ich tak samo jak mnie w dzieciństwie poruszyli moi ulubieni wykonawcy, którzy dotarli do mojego serca i dali mi natchnienie. Sprawili, że mogłem płakać i marzyć” – mówi Andrea Bocelli.

Bilety do nabycia na www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży: salonach Empik, Media Markt, Saturn w całej Polsce.

Pełna lista punktów sprzedaży na www.biletin.pl.

źródło: materiały prasowe

ESK

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij