Pierwsza bezszwowa kolekcja Cardio Bunny FREEDOM

Zastanawiałaś się czym dla Ciebie jest wolność? Co byś wybrała gdybyś mogła zrobić wszystko? Skok ze spadochronem, a może wspinaczka na Mount Everest? Bez względu na to, gdzie teraz jesteś i jaki sport lubisz najbardziej zyskaj 100% swobody z naszą pierwszą, bezszwową kolekcją. Z Cardio Bunny możesz przełamywać swoje bariery i odważyć się na więcej. 

cardio bunny mat. prasowe

Pomoże Ci w tym wielofunkcyjna odzież sportowa, która dopasuje się do Twoich potrzeb i aktualnej pory roku. Kolekcja Freedom będzie towarzyszyć Ci przez cały rok.

Każda pora roku niesie za sobą inne potrzeby. Wiosną czy jesienią, kiedy pogoda potrafi płatać figle przyda się strój chroniący przed wiatrem. Latem zadbamy o Twój komfort ubraniami odprowadzającymi wilgoć ze skóry na powierzchnię materiału, a zimą o odpowiednie zabezpieczenie przed mrozem.

W kolekcji Freedom znajdziesz 16 nowych modeli w dwóch wariantach kolorystycznych. Intensywny burgund oraz seksowna czerń. Nowoczesna bezszwowa technologia idealnie dopasowuje się do ciała i nie krępuje ruchów. Najwyższej jakości dzianina sportowa oraz elastyczny materiał to tylko niektóre z zalet. Struktura z której wykonane są produkty charakteryzuje się wysoką kompresją, która efektywnie wspomaga pracę mięśni podczas treningu. Bezszwowe legginsy, topy oraz crop-topy idealnie sprawdzą się podczas mroźnej aury zastępując bieliznę termiczną, a nowe dresy zapewnią, że jogging w słoneczne poranki będzie czystą przyjemnością.

Więcej informacji na www.cardiobunny.com

REKLAMA