[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Piękne dłonie bez przebarwień!

Skóra na rękach narażona jest na najszybsze starzenie się. Jego objawy są bardzo widoczne , a  wysuszona skóra i przebarwienia są właściwie niemożliwe do ukrycia. Konieczne jest zastosowanie silniejszej pielęgnacji, która widocznie poprawi stan skóry. 

KONCENTRAT DO RĄK PRZECIW PRZEBARWIENIOM N°626  Vita C INFUSION KONCENTRAT DO RĄK PRZECIW PRZEBARWIENIOM N°626 Vita C INFUSION

ONCENTRAT DO RĄK PRZECIW PRZEBARWIENIOM N°626  Vita C INFUSION to specjalistyczny preparat  przeznaczony  do intensywnej kuracji rozjaśniającej przebarwienia na dłoniach oraz poprawiającej stan skóry.  Zawarta w nim witamina C pozyskiwana z camu-camu oraz rokitnika, a także jej innowacyjna postać TETRA w rekordowym stężeniu 3% , niespotykanym do tej pory w produktach do pielęgnacji ciała, to gwarancja silnej regeneracji, nawilżenia oraz widocznej redukcji przebarwień. 

Składniki aktywne zostały dobrane przez specjalistów z laboratoriów marki w sposób gwarantujący nie tylko poprawę wyglądu skóry,  ale także jej ochronę połączoną z działaniem anti-aging. Naturalne antyoksydanty chronią skórę  przed szkodliwym wpływem środowiska wielkomiejskiego oraz uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki. 

REKLAMA

 Produkt nie zawiera silikonów i  sztucznych barwników. 

Cena : 19,99 zł / 30ml

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij