[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Piękne dłonie bez przebarwień!

Skóra na rękach narażona jest na najszybsze starzenie się. Jego objawy są bardzo widoczne , a  wysuszona skóra i przebarwienia są właściwie niemożliwe do ukrycia. Konieczne jest zastosowanie silniejszej pielęgnacji, która widocznie poprawi stan skóry. 

KONCENTRAT DO RĄK PRZECIW PRZEBARWIENIOM N°626  Vita C INFUSION KONCENTRAT DO RĄK PRZECIW PRZEBARWIENIOM N°626 Vita C INFUSION

ONCENTRAT DO RĄK PRZECIW PRZEBARWIENIOM N°626  Vita C INFUSION to specjalistyczny preparat  przeznaczony  do intensywnej kuracji rozjaśniającej przebarwienia na dłoniach oraz poprawiającej stan skóry.  Zawarta w nim witamina C pozyskiwana z camu-camu oraz rokitnika, a także jej innowacyjna postać TETRA w rekordowym stężeniu 3% , niespotykanym do tej pory w produktach do pielęgnacji ciała, to gwarancja silnej regeneracji, nawilżenia oraz widocznej redukcji przebarwień. 

Składniki aktywne zostały dobrane przez specjalistów z laboratoriów marki w sposób gwarantujący nie tylko poprawę wyglądu skóry,  ale także jej ochronę połączoną z działaniem anti-aging. Naturalne antyoksydanty chronią skórę  przed szkodliwym wpływem środowiska wielkomiejskiego oraz uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki. 

REKLAMA

 Produkt nie zawiera silikonów i  sztucznych barwników. 

Cena : 19,99 zł / 30ml

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij