REKLAMA

Philips Lumea – inteligentna depilacja dopasowana do Ciebie

Nowa Philips Lumea 9000 to sposób na jedwabiście gładkie ciało na własnych zasadach: zabiegi wykonujesz sama w domu, aplikacja przypomina o terminach, a zabieg jest bezpieczny i skuteczny, ponieważ dopasowany do Twojej skóry. Taka pielęgnacja jest prosta w teorii i w praktyce.

Philips Lumea fot. materiał prasowy

Gładkie ciało to dla wielu kobiet podstawa pięknego, zadbanego wyglądu i dobrego samopoczucia. Sposobów na osiągnięcie tego celu jest wiele, ale każdy obarczony wadami. Maszynki do golenia są tanie i działają szybko, ale gładkość uzyskana w ten sposób trwa tylko chwilę i często towarzyszą jej podrażnienia. Wyrywanie włosków za pomocą wosku, powoduje ich wrastanie. Kremy do depilacji bywają drażniące. Depilacja światłem z urządzeniem Lumea IPL to metoda skuteczna i bezpieczna dla każdej kobiety.

Depilacja dopasowana do Ciebie

Urządzenie do depilacji IPL Philips Lumea 9000 zapewnia gładkie ciało bez bólu i podrażnień nawet przez pół roku – bez wychodzenia z domu. To pierwsze urządzenie do depilacji z technologią SenseIQ, dzięki której rozpoznaje potrzeby skóry: włoski usuwane są skutecznie i bezpiecznie, nawet z najdelikatniejszych obszarów. Dzięki temu można bez obaw depilować całe ciało. Jak to działa? Czujnik SmartSkin wykrywa odcień skóry i wskazuje odpowiedni poziom intensywności zabiegu. Dostępnych jest pięć poziomów – możesz je również ustawiać manualnie. Inteligentne, dedykowane nasadki dostosowują programy pracy do danego obszaru ciała, jak nogi, ręce, pachy, twarz czy bikini. Lumea 9000 powstała we współpracy z dermatologami, by idealnie połączyć skuteczność z delikatnością.

Poznaj i pokochaj IPL

IPL to depilacja światłem, metoda bezbolesna i bezpieczna, a przy tym skuteczna. Znana i używana jest w salonach kosmetycznych już od 25 lat. Philips Lumea to efekt przystosowania tej technologii do bezpiecznego i efektywnego stosowania w domu. Podczas zabiegu delikatne impulsy światła wprowadzają mieszki włosowe w stan uśpienia, dzięki czemu z każdym zabiegiem jest ich coraz mniej. Aby skutecznie usunąć włoski z wybranego obszaru skóry - do 92% redukcji owłosienia![1] - należy w początkowym okresie wykonać cztery do pięciu zabiegów w odstępie dwóch tygodni. Później wystarczy powtarzać zabiegi co cztery do ośmiu tygodni. Seria 12 zabiegów z użyciem urządzenia Philips Lumea pozwala uzyskać efekt gładkiej skóry utrzymujący się aż do 6 miesięcy[2]. I to wszystko można zrobić w domu, w dowolnym momencie dnia, bez konieczności umówienia wizyty u kosmetyczki i dojazdu. Zabieganym kobietom z pewnością spodoba się aplikacja, która przypomni o kolejnym zabiegu, tak by proces depilacji był skuteczny.

Tam, gdzie chcesz

Tylko nogi, pachy, a może wąsik lub bikini? Nie trzeba wybierać – możesz zadbać o gładkość każdej części ciała. Zabieg wykonywany w sypialni lub w salonie, przy oglądaniu serialu? To też zależy od Ciebie – urządzenie działa zarówno przy podłączeniu sieciowym, jak i akumulatorowym. Zabieg na obie łydki trwa tylko 8,5 minuty[3] , więc na całe ciało może wystarczyć jeden odcinek serialu. Używanie Philips Lumea nie wiąże się z dodatkowymi kosztami – nie ma wymiennych lamp, do zabiegu nie używa się żelu. Jedyne, z czym wiąże się stosowanie Lumea 9000, to gładka skóra bez obaw i wyrzeczeń. Jest jeszcze czas na pełną serię zabiegów przed tegorocznym sezonem plażowym!

 

[1] Przy przestrzeganiu harmonogramu zabiegów; mierzone na nogach, efekty mogą być różne u różnych osób.

[2] Średnia redukcja owłosienia na nogach na poziomie 78% po pełnej serii 12 zabiegów, obiektywne badanie przeprowadzone w Holandii i Austrii z udziałem 48 kobiet.

[3] Mierzone na nogach, po 3 zabiegach, 27 z 55 kobiet osiąga 92% lub więcej wyników; Przy zasilaniu sieciowym; wskazanie czasu dla najwyższego ustawienia energii; przy przestrzeganiu harmonogramu zabiegów.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA