Personalizowana pielęgnacja z serią kosmetyków MIX ME UP

Dostosowywanie produktów do indywidualnych potrzeb i wymagań konsumentów to trend, który coraz mocniej zaznacza się w branży beauty. Wzrastająca świadomość naszych potrzeb pielęgnacyjnych i zrozumienie, że każda cera jest unikalna, sprawia, że coraz więcej użytkowniczek poszukuje rozwiązań szytych na swoją miarę. Z tego założenia wyszła marka FaceBoom tworząc unikatową serię do spersonalizowanej pielęgnacji twarzy – MIX ME UP.

face boom materiał prasowy

To 7 wegańskich kosmetyków, które skutecznie wpływają na poprawę poziomu nawilżenia już na etapie demakijażu, a dodatkowo umożliwiają samodzielne tworzenie nowych formuł dopasowanych do indywidualnych potrzeb skóry. 

Serię MIX ME UP to 2 produkty bazowe – Nawilżający krem do twarzy i Nawilżająca maseczka do twarzy, które poprawiają funkcjonowanie bariery naskórkowej i gwarantują intensywne nawilżenie każdego typu cerze. Jeśli jednak skóra potrzebuje czegoś więcej, wystarczy, że wzbogacisz ich formuły odpowiednio dobranym serum-boosterem: #1 elektrolitowym, #2 niacynamidowym lub #kolagenowym, aby stworzyć własną, spersonalizowaną pielęgnację.

Jak to działa? Przed nałożeniem wymieszaj w dłoni niewielką ilością kremu lub maseczki z 4-5 kroplami wybranego serum, tworząc w ten sposób nowy, spersonalizowany kosmetyk. Linię MIX ME UP uzupełniają kosmetyki do demakijażu i oczyszczania: Rewitalizujący żel do mycia twarzy i Odświeżająca esencja micelarna.

Wszystkie produkty z serii MIX ME UP są wegańskie i zawierają od 97% do 99% składników pochodzenia naturalnego. Linia dostępna na www.bodyboom.pl oraz w sieci drogerii HEBE.

REKLAMA