Perfumy Eau De Rochas

Rochas to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek modowych na świecie.Obok kolekcji opartych na elegancji, słynie także z kolekcji zapachów o bardzo długiej historii i tradycji. Pasja i romantyzm określają historie perfum Rochas.

Eau De Rochas fot. materiał prasowy

Eau de Rochas - lato wcielone

To tak, jakbyśmy wiedzieli o tym od zawsze. Jak oczywista i instynktowna reakcja, gdy tylko zaczyna się lato, Eau de Rochas pojawia się w naszych łazienkach i kosmetyczkach. W naszej podświadomości jej niepowtarzalna i natychmiast rozpoznawalna sygnatura oznajmia powrót słonecznych dni i wywołuje uśmiech na twarzach. 

Gdziekolwiek pójdziemy, dopóki świeci słońce, Eau de Rochas jest zawsze z nami. Na Morzu Śródziemnym lub na bardziej odległych wybrzeżach, na złocistych piaszczystych plażach, w domu ocienionym przed upałem przez na wpół zamknięte okiennice lub w krajobrazie przeplatanym tętniącymi życiem źródłami i bujnymi sadami, Eau de Rochas staje się uniwersalnym ucieleśnieniem naszych letnich fantazji.  

Stworzona 50 lat temu Eau de Rochas i jej cytrusowy woal zapachowy należą do nielicznej grupy kultowych i legendarnych perfum. Delikatna jak naręcze świeżo zebranych kwiatów: pachnącego narcyza, jaśminu i konwalii, przesycone cytrusami (bergamota, mandarynka, cytryna) i werbeną. Musujące niczym wodospad – świeże z bogatym szyprem i głębokimi nutami drzewnymi mirry, paczuli i mchu dębowego.  Pobudzająca, świeża i ponadczasowa esencja lata zamknięta we flakonie perfum.

Zobacz również:
Czy pasja do ćwiczeń może być niezdrowa? Tak, a dzieje się to wtedy, kiedy ktoś ćwiczy tak dużo, że zaczyna wpływać to negatywnie na jej zdrowie fizyczne i psychiczne oraz zakłóca funkcjonowanie w innych obszarach życia. Specjaliści nazwali taki stan fitoreksją, albo kompulsywnym ćwiczeniem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA