Peach Perfect – marka stworzona z myślą o kobietach

PeachPerfect to marka stworzona z myślą o kobietach i ich motywacji do codziennej aktywności fizycznej. To produkty, które nie tylko pomogą w uzyskaniu wymarzonej sylwetki ale też zmotywują do treningów jak żadne inne. Materiałowe gumy oporowe, maty do ćwiczeń czy piękne obciążniki na kostki? Unikatowy design to to, co je wyróżnia. 

Peach Perfect materiały prasowe

Co oferują produkty PeachPerfect? Przede wszystkim możliwość dostosowania obciążenia do swoich potrzeb. Materiałowe gumy oporowe dostępne w trzech różnych oporach - Light/Medium/Heavy czy obciążniki na kostki występujące w trzech różnych wariantach - 0,5kg/1kg/1,5kg. Dzięki szerokiemu zastosowaniu, nasze produkty pozwolą ci na wykonanie kompleksowego treningu całego ciała. 

Produkty PeachPerfect produkowane są w Polsce, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy naszym klientom najwyższą jakość. 

Oferowane przez nas materiałowe gumy oporowe to świetny design oraz nieoceniony komfort podczas każdego treningu. Dzięki silikonowym paskom non-slip po wewnętrznej stronie gumy oporowej nie zsuwają się one podczas treningu. 

Zestaw naszych produktów bez problemu spakujesz do podręcznej torby dzięki czemu możesz ćwiczyć gdzie tylko chcesz ! "