[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Październikowe WH już w kioskach!

Czy trzeba być "eską", by wyglądać sexy? W najnowszym wydaniu WH Paulina Chruściel pokazuje, że można kochać swoje ciało w każdym rozmiarze i zdradza swoje patenty na dobrą energię w życiu. Poza tym czeka na Ciebie specjalny dodatek WH Styl i aż 32 dodatkowe strony o modzie.

Paulina Chruściel, nowy numer

Zamiar, nie rozmiar

Aż 9 na 10 Polek nie akceptuje swojego wyglądu. Dlaczego? Bo żyje w nierealnym świecie standardów stworzonych przez media. I nie jesteśmy w tym odosobnione. Badania pokazują, że tylko 2% Amerykanek może się pochwalić wyglądem lansowanym przez tamtejsze celebrytki.

REKLAMA

To oznacza, że 98% pozostałych jest narażonych na frustrację. Bo chcemy być jak ludzie, których oglądamy w telewizji i na okładkach gazet. Bo jak odstajesz od tej „normy”, możesz stać się obiektem niepochlebnych komentarzy – w końcu najłatwiej skrytykować czyjś wygląd.

Skazujemy się więc na drastyczne diety, zapętlamy w poprawianiu urody, retuszujemy zdjęcia przed wrzuceniem na Instagram czy FB. Tyle że ta spirala strachu się nie kończy  zawsze w naszym otoczeniu znajdzie się ktoś ładniejszy, młodszy, bardziej atrakcyjny. Dlatego poczucie własnej wartości trzeba budować na działaniu, na robieniu czegoś, co ma sens.

Powiesz: zaraz, zaraz, i kto to mówi? Przecież to na okładce WH krzyczy tytuł w stylu: „One wygrały – nawet 30 kg w 4 miesiące”. Tak, i podpisujemy się pod nim obiema rękami! Nasze Czytelniczki w programie WH wygrały przede wszystkim zdrowie i nową energię do życia. Dowiedziały się, co w ich organizmach funkcjonowało źle i dlaczego kiepsko czuły się w swoich ciałach. Po zakończeniu metamorfozy nie mają zamiaru wracać do starych nawyków: będą nadal ćwiczyć i zdrowo jeść. Właśnie o dobre samopoczucie chodzi w tym zawracaniu głowy zdrowym trybem życia. Plus o unikanie kłopotów w przyszłości.

Badania dowodzą, że otyłość w większym stopniu jest przyczyną śmiertelnych chorób niż palenie, alkohol czy narkotyki. Więc nie stawiajmy pytania, CZY dbać o siebie, tylko PO CO. By podobać się innym? Nie warto. By mieć sprawne ciało, które nie zawiedzie nas przez wiele lat? Oczywiście, że warto. Wie o tym nasza bohaterka Paulina Chruściel, serialowa „Singelka”. Nie nosi rozmiaru 36 i wcale o tym nie marzy. I bardzo kobieco wygląda na zdjęciach, prawda?

Przejrzyj – strona po stronie – najnowsze wydanie Twojego ulubionego magazynu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij