Pasut płacze przez Friza

Był ból, pot i łzy! Challenge to coś, co Friz i jego Ekipa uwielbiają. Zobaczcie jak poradzili sobie z wyzwaniem, jakie rzucili im Czarek Jóźwik, Robert Pasut i Rafał Masny. Możemy zdradzić jedno – lekko nie było.

Materiały prasowe

Friz, czyli Karol Wiśniewski i Tromba Bomba, czyli Mateusz Trąbka na co dzień mieszkają w willi w Krakowie, gdzie zajmują się tworzeniem treści na swoje kanały na YouTube. Tym razem jednak udali się do Warszawy. Po co? Żeby stworzyć koalicję z Jasiem Dąbrowskim i wspólnie zmierzyć się z chłopakami z Abstrachuje Tv. Te dwie drużyny stoczyły ze sobą morderczą bitwę, podczas której słychać było jęki bólu, a nawet polały się łzy.

Pojedynek między królami YouTube’a polegał na układaniu słów z wylosowanych liter, co samo w sobie nie wiązało się z cierpieniem, a raczej z przyjemnością. Gorzej jeśli w ramach kary za przegraną rundę trzeba było przez półtorej minuty trzymać rękę w lodowatej wodzie, wymyślać wyrazy w przykucu, jeść mega ostre papryczki albo popijać koktajl złożony z mleka, szprotek, czekolady i kiwi. Kto robił to z uśmiechem na ustach, a kto się krzywił, jęczał i płakał? Zajrzyjcie na kanał Hajlajt.

REKLAMA