Pandora: W zgodzie z Twoją naturą

W tym sezonie Pandora prezentuje zupełnie nową kolekcję wzorów biżuterii, która inspiruje do tworzenia wyjątkowych kreacji, podkreślających styl każdej z kobiet.

pandora mat. prasowe

Ogród Pandora jest doskonałym miejscem na wyrażanie siebie w zgodzie ze swoją naturą. Sięgnij po ręcznie wykańczaną, bogatą w symbolikę biżuterię i pokaż światu swoją nową odsłonę. Każdy z przewodnich motywów inspirowanych naturą: motyl, koniczyna, biedronka i kwiat, kryje w sobie głębsze znaczenie.

REKLAMA

Kreowanie i wyrażanie swojego indywidualnego stylu zawsze było podstawą filozofii marki Pandora. Dając kobietom wiele inspiracji, marka zachęca je do nieograniczonej kreatywności i dobierania unikatowej biżuterii, która będzie wyrażać ich osobowość. Trzy metale – srebro, Pandora Rose i Pandora Shine – dają gwarancję najlepszych kompozycji w najpiękniejszych kolorach.

Twoja moc tkwi w naturze – pokaż ją całemu światu!

pandora.net/pl

Zobacz również:
Te ćwiczenia na korpus są dużo skuteczniejsze niż upomnienia naszych babć: „Nie garb się!”. Poprawiają siłę core’u i jego wytrzymałość. Wykonuj je 3 razy w tygodniu, by mięśnie posturalne naprawdę poczuły się zaopiekowane. Ukończ podaną liczbę powtórzeń każdego ruchu, przechodząc bez przerw między kolejnymi ćwiczeniami. Po skończonym obwodzie powtórz całość dwukrotnie (w sumie robisz trzy rundy). Skup się na ściąganiu łopatek w tył i w dół, „wydłużaniu kręgosłupa” i utrzymywaniu go w neutralnej pozycji – łącznie z szyją.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA