[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Panache

Panache zaprasza kobiety do znalezienia idealnego biustonosza w nowej zintegrowanej kampanii marketingowej.

Chcemy zachęcić kobiety do znalezienia idealnego rozmiaru biustonosza, ponieważ ponad połowa z nich nigdy nie skorzystała z brafittingu, a 78% tych, które się na to zdecydowały, przekonało się, że nosiły biustonosz w niewłaściwym rozmiarze.

Do kampanii dołączono przewodnik internetowy po brafittingu i interaktywny wideoprzewodnik. W salonach współpracujących z Panache zorganizowane zostaną imprezy promujące idealne dopasowanie biustonosza (www.panache-lingerie.com/FindYourFit).

REKLAMA

W ramach „Find Your Fit” klientki zgłoszą swoje brafitterki do tytułu Brafitterki Roku Panache. Każda, która to zrobi, weźmie udział w losowaniu nagrody ― jednego z 30 biustonoszy, strojów kąpielowych lub modeli sportowych. Więcej o dodatkowych atrakcjach na www.panache-lingerie.com/FindYourFit.

Według Izabeli Sakutovej, szefowej marketingu Panache na rynku polskim: „Ten moment zaskoczenia, kiedy kobieta znajduje biustonosz, z którego nic nie wystaje, a miseczka rewelacyjnie przylega do ciała, pozwala się jej poczuć jak milion dolarów!”.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij