[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Panache

Panache zaprasza kobiety do znalezienia idealnego biustonosza w nowej zintegrowanej kampanii marketingowej.

Chcemy zachęcić kobiety do znalezienia idealnego rozmiaru biustonosza, ponieważ ponad połowa z nich nigdy nie skorzystała z brafittingu, a 78% tych, które się na to zdecydowały, przekonało się, że nosiły biustonosz w niewłaściwym rozmiarze.

Do kampanii dołączono przewodnik internetowy po brafittingu i interaktywny wideoprzewodnik. W salonach współpracujących z Panache zorganizowane zostaną imprezy promujące idealne dopasowanie biustonosza (www.panache-lingerie.com/FindYourFit).

REKLAMA

W ramach „Find Your Fit” klientki zgłoszą swoje brafitterki do tytułu Brafitterki Roku Panache. Każda, która to zrobi, weźmie udział w losowaniu nagrody ― jednego z 30 biustonoszy, strojów kąpielowych lub modeli sportowych. Więcej o dodatkowych atrakcjach na www.panache-lingerie.com/FindYourFit.

Według Izabeli Sakutovej, szefowej marketingu Panache na rynku polskim: „Ten moment zaskoczenia, kiedy kobieta znajduje biustonosz, z którego nic nie wystaje, a miseczka rewelacyjnie przylega do ciała, pozwala się jej poczuć jak milion dolarów!”.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij