PRESS DAY #WalentynkiYES

11 lutego w Concept Store YES przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszych kolekcji biżuterii YES. Z okazji nadchodzących walentynek, YES zachęcił do zainspirowania się francuskim stylem życia i bezpretensjonalnej celebracji radości i miłości do życia. Dzięki szkicom projektantów, goście mogli przenieść się do świata każdej z autorskich kolekcji.

Yes materiały prasowe

Miłość wyzwala szczególny blask. Dlatego główną gwiazdą walentynkowego spotkania, były kolekcje z Diamentem Idealnym YES®, który dzięki specjalnemu szlifowi iskrzy się niezwykłym ogniem. Większa liczba faset niż w standardowym szlifie brylantowym sprawia, że Diament Idealny YES® błyszczy bardziej niż inne. Oprawiony w różowe złoto w nowej odsłonie flagowych kolekcji - Valentine, Metropolitan i Éternel, zwracał uwagę wszystkich Gości. 

Od blisko czterech dekad YES pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Co roku ukazują się wyjątkowe, autorskie kolekcje stworzone przez Projektantów YES. Na spotkaniu prasowym zaprezentowano szkice i przybliżono, jak wyglądał proces projektowania każdej z zapowiadanych na sezon wiosna-lato 2020 kolekcji. Eleganckie wnętrza Concept Store YES zostały wypełnione naturalnymi kwiatami i delikatną francuską muzyką, wprawiając Gości w beztroski, walentynkowy nastrój. 

Goście i partnerzy wydarzenia 

Na wydarzeniu gościliśmy Przyjaciół YES - osoby ze świata mediów, dizajnu oraz mody. M.in. Olgę Kalicką, Marysię Dębską z partnerem Marcinem Bosakiem, Agatę Passent, Kamila Nożyńskiego, Bognę Sworowską, Lidię Popiel, Dorotę Williams, Jessicę Mercedes Kirschner, Agnieszkę Wilczewską (Ciocia Liestyle), Agnieszkę Kawiorską, Michała Wilczewskiego (Wujaszek Liestyle). Goście mieli niepowtarzalną możliwość zobaczenia na żywo autorskich kolekcji YES i zrelaksować się przy lampce szampana Mumm i Cisowianka Perlage oraz zdrowych deserach Foods by Ann. 

Prezentowane Kolekcje

Metropolitan z Diamentem Idealnym YES® - Blask, który nie gaśnie jak nowojorskie światła

Ponadczasowy wzór inspirowany ikonami sztuki jubilerskiej. Kolekcja Metropolitan to zjawiskowa kompozycja mniejszych diamentów okalających wyjątkowy kamień centralny, który olśniewa niczym światła metropolii. Dzięki specjalnemu szlifowi, opracowanemu przez największych mistrzów sztuki szlifierskiej, Diament Idealny YES® iskrzy się niezwykłym ogniem. Większy blask Diamentu Idealnego YES® potwierdzają pomiary z wykorzystaniem obiektywnej technologii BrilliantScope®.

Valentine z Diamentem Idealnym YES® - W objęciach miłości

Delikatność formy i precyzja wykonania pierścionka Valentine prezentują się w pełni, dzięki jego subtelnej konstrukcji. Cztery rytmicznie zakręcone krapy trzymające diament podkreślają jego kobiecość. Uniesiony na stabilnych ramionach kamień, wykonując pełen obrót, ukazuje cały swój urok i blask. Dzięki specjalnemu szlifowi, zdobiący biżuterię Diament Idealny YES®, błyszczy bardziej niż inne. 82 fasety w optymalnym położeniu względem siebie perfekcyjnie załamują i odbijają promienie światła. Ikoniczną kolekcję diamentową rozszerzono o oprawę w różowym złocie. 

BeLoved - Blisko serca

Na czym polega paryski styl życia? Na tworzeniu swoich własnych zasad. Celebrowaniu najdrobniejszych okazji. Podarowaniu diamentów w prezencie ukochanej osobie lub… samej sobie. Noszeniu szlachetnej biżuterii na szczególne wydarzenia i na co dzień. Zawsze z błyskiem w oku i nutą nonszalancji. Najnowsza kolekcja biżuterii BeLoved wyraża beztroską radość i miłość do życia.

Spell - Powiedz życzenie

Zapadają w pamięć, przywołują wspomnienia. Jak słońce, gwiazdy i księżyc, tworzą Twój własny kosmos o szczególnym znaczeniu. Każdy element kolekcji został ozdobiony delikatnymi diamentami przypominającymi subtelne lśnienie gwiazd. Naszyjniki, kolczyki i bransoletki są niczym talizmany.

YES Special - Dzieła sztuki jubilerskiej

Najrzadsze kamienie szlachetne, olśniewające szczególnym blaskiem, zapierające dech w piersiach rzemiosło i projekty, które nie pozwalają o sobie zapomnieć. YES Special to dzieła najwyższej sztuki jubilerskiej, urzekające ponadczasowym charakterem i współczesnym wzornictwem.

Cassiopeia - Zapisane w gwiazdach 

Czerpiąc inspiracje z jednej z najpiękniejszych gwiezdnych konstelacji, w kolekcji Cassiopeia kolor i światło tworzy zachwycający spektakl. Jak cykle księżycowe, które w szczególny sposób łączą nas z naturą, magiczne opale i kamienie księżycowe niosą w sobie wyjątkową energię. Oplecione delikatnymi złotymi łańcuszkami i lśniącymi diamentami z każdym ruchem, wyzwalają niezwykły blask. 

Projekty biżuterii: Magda Dąbrowska, Kasia Bukowska, Mateusz Madelski

Partnerzy wydarzenia: G. H. Mumm, Cisowianka Perlage, Veclaim

Catering: Foods by Ann 

Dekoracje: Pracownia Zieleni

#PressDayYES #WalentynkiYES #ConceptStoreYES

REKLAMA