[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

PIKA Biżuteria otwiera Showroom!

Pika Biżuteria zaprasza Nas do świata pełnego pięknych minimalistycznych wzorów, naturalnie wyselekcjonowanych komponentów, wysokiej jakości błyskotek otwierając biżuteryjny Showroom w Katowicach!

pika

Z okazji Dnia Przyjaźni 30 lipca #wyjatkowekobiety spotkały się w nowym biżuteryjnym miejscu na mapie Polski i zaprzyjaźniały się razem z marką. Wśród zaproszonych gości były bloggerki: Kinka, vcomsy oraz narcyza.czartoryska. Wszystkie zaproszone Panie miały okazję zobaczyć letnią kolekcję PIKA SUMMER VIBES , w której królują muszelki, ananasy i drobne koraliki w subtelnej, charakterystycznej dla marki odsłonie.

Kolekcje PIKA nawiązują do bieżących trendów charakteryzując się unikatowością oraz minimalistycznym wzornictwem. Błyskotki te uzupełniają zarówno wieczorowe jak i casualowe stylizacje.

Wizyta w Showroomie PIKI to coś więcej niż wizyta w sklepie biżuteryjnym. To podróż do świata błyskotek stworzonych z myślą o tym, że każdy nawet najmniejszy drobiazg powoduje, że życie staje się piękniejsze! To możliwość zobaczenia nietuzinkowych wzorów w specjalnie zaprojektowanym miejscu. Dla kobiet, które kochają unikatową biżuterię to wymarzona przestrzeń!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij