PIKA Biżuteria otwiera Showroom!

Pika Biżuteria zaprasza Nas do świata pełnego pięknych minimalistycznych wzorów, naturalnie wyselekcjonowanych komponentów, wysokiej jakości błyskotek otwierając biżuteryjny Showroom w Katowicach!

pika materiały prasowe

Z okazji Dnia Przyjaźni 30 lipca #wyjatkowekobiety spotkały się w nowym biżuteryjnym miejscu na mapie Polski i zaprzyjaźniały się razem z marką. Wśród zaproszonych gości były bloggerki: Kinka, vcomsy oraz narcyza.czartoryska. Wszystkie zaproszone Panie miały okazję zobaczyć letnią kolekcję PIKA SUMMER VIBES , w której królują muszelki, ananasy i drobne koraliki w subtelnej, charakterystycznej dla marki odsłonie.

REKLAMA

Kolekcje PIKA nawiązują do bieżących trendów charakteryzując się unikatowością oraz minimalistycznym wzornictwem. Błyskotki te uzupełniają zarówno wieczorowe jak i casualowe stylizacje.

Wizyta w Showroomie PIKI to coś więcej niż wizyta w sklepie biżuteryjnym. To podróż do świata błyskotek stworzonych z myślą o tym, że każdy nawet najmniejszy drobiazg powoduje, że życie staje się piękniejsze! To możliwość zobaczenia nietuzinkowych wzorów w specjalnie zaprojektowanym miejscu. Dla kobiet, które kochają unikatową biżuterię to wymarzona przestrzeń!

Zobacz również:
Lacrosse nazywany jest najszybszym sportem na dwóch nogach. Tutaj liczy się zwinność, koordynacja ruchowa, taktyka i odpowiednia technika podań. Mimo że nie zalicza się do listy najpopularniejszych sportów w Polsce, zawodniczek lacrosse nam nie brakuje. O sprzęcie, zasadach i odmianach lacrosse opowiedziała nam Anna Walas, zawodniczka drużyny Poznań Hussars Ladies i trenerka żeńskiej młodzieżowej reprezentacji Polski Lacrosse.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA