PAESE pomaga, pomagaj razem z nami!

Polska firma kosmetyczna PAESE z Krakowa odpowiedziała na apel Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego i przyłączyła się do wsparcia jego działalności w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Paese mat.prasowe

W ramach akcji charytatywnej ze szpitalną Fundacją „O ZDROWIE DZIECKA” - Paese przekaże                                na potrzeby Szpitala 20% ze sprzedaży bestsellerowych pomadek Argan Lipstick zakupionych w sklepie internetowym www.paese.pl. Zebrane w ten sposób środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup potrzebnego sprzętu medycznego oraz środków ochrony osobistej dla personelu Szpitala.

REKLAMA

„W trudnych momentach, powinniśmy trzymać się razem, wspierać się dobrym słowem, pomagać! Każda pomoc, nawet ta najmniejsza będzie bardzo ważna, dlatego zachęcamy do dołączenia się                           do naszej akcji #PAESEpomaga, abyśmy pomagali razem!” - zespół PAESE.

Paese 

Jesteśmy polską firmą z Krakowa, zgranym zespołem, który tworzy wyjątkowe kosmetyki kolorowe. Kochamy wszystkie kobiety i to one inspirują nas do tworzenia czegoś więcej. Nasze produkty upiększają, jednocześnie troszcząc się o skórę, dzięki wysokiej zawartości aktywnych składników odżywiających, nawilżających i regenerujących, ponieważ wiemy, że nic tak nie poprawia nastroju,                    jak zdrowa skóra pełna blasku. W naszych produktach można odnaleźć wysokie stężenia kolagenu, kwasu hialuronowego, wyciągi z roślin i owoców oraz drogocenne oleje. Posiadamy własną produkcję oraz wspaniały team technologów, który codziennie dba o najwyższą jakość i skuteczność naszych kosmetyków.

 

www.paese.pl

Zobacz również:
Tkanka tłuszczowa gromadząca się w okolicach brzucha i talii jest wyjątkowo oporna, dlatego do jej zrzucenia same brzuszki nie wystarczą. Żeby wysmuklić  talię musimy zaangażować wszystkie mięśnie, które tworzą gorset wokół pasa. Bonus: przestaną cię boleć plecy.
ZOBACZ WIĘCEJ

REKLAMA

REKLAMA