[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Otwarcie kliniki Mediucs Self

26 października została oficjalnie otwarta nowoczesna klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej Medicus Self we Wrocławiu

medicus

Klinika należy do firmy Medicus funkcjonującej na rynku medycznym od 25 lat. Medicus Self stawia na holistyczne podejście do potrzeb pacjenta, oferując kompleksowe leczenie z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, dermatologii, medycyny estetycznej, flebologii i kosmetologii.

Klinika dysponuje dwiema nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi salami operacyjnymi, salą wybudzeń, 12 komfortowymi pokojami dla pacjentów (każdy z łazienką, telewizorem, monitoringiem i systemem przywoławczym) oraz 9 gabinetami do konsultacji i zabiegów, wyposażonymi w najwyższej klasy aparaturę medyczną.

REKLAMA

Technologia w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem

„Medicus Self oferuje w zakresie medycyny estetycznej medycynę przez duże „M”. Mamy bardzo szeroki zakres zabiegów związanych ze skórą, zarówno twarzy jak i całego ciała. W przypadku mniej inwazyjnych oferujemy zarówno zabiegi polepszające wygląd pacjenta, ale też zabiegi profilaktyczne, przeciwstarzeniowe. Wśród szerokiej oferty zabiegów inwazyjnych mamy liczne wypełniacze np. z hydroksyapatytem wapnia, kwasem polimlekowym, nici PDO, które zagęszczają pięknie skórę, do tego szeroką gamę mezoterapii igłowych, czyli zabiegów które regenerują i rewitalizują skórę.” – mówi lek. med. Joanna Stoch Stój lekarz medycyny estetycznej Medicus Self.

Medicus Self oferuje również, m.in. odmładzanie dzięki technologii HIFU SonoQueen – alternatywę dla osób, które obawiają się interwencji chirurgicznych. W zakresie chirurgii plastycznej natomiast, skorzystamy z zabiegów chirurgii twarzy, piersi i modelowania sylwetki. Panowie również znajdą coś dla siebie – klinika przygotowała specjalny zestaw zabiegów dla mężczyzn, którzy chcą jak najdłużej utrzymać skórę twarzy i ciało w dobrej formie.

Szczegółowe informacje o klinice wraz z portfolio usług nowej kliniki można znaleźć na stronie: www.medicusself.pl.

Zobacz, jak wyglądało otwarcie Mediucs Self [wideo].

źródło: materiały prasowe nadesłane przez właściciela

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij