Opanuj swoją sylwetkę i wygraj nagrodę!

Już w styczniu rusza FashionCreator - pierwszy w Polsce serwis internetowy, który pozwoli Ci zeskanować sylwetkę, a następnie zdiagnozuje jej typ i zaproponuje stylizacje z ubrań z aktualnie dostępnych kolekcji. Tymczasem sama zaproponuj swoją stylizację dopasowaną do swojej sylwetki i wygraj cenne nagrody w naszym konkursie!

Opanuj swoją sylwetkę!

Jak często powtarzasz "nie mam się w co ubrać…" albo "czy aby na pewno dobrze w tym wyglądam?" Zdarza Ci się zastanawiać, jaka jest Twoja sylwetka i jakie fasony powinnaś nosić, aby podkreślić atuty i skorygować defekty?

Jeśli tak, i robisz to często  -  mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Już od stycznia odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania i wątpliwości związane z Twoją sylwetką i modą  zostaną rozwiane. Rusza pierwszy w Polsce serwis internetowy, który dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii pozwala zeskanować kobiecą sylwetkę i zdiagnozować jej typ! Mało tego, dowiesz się, co sklepy oferują aktualnie właśnie dla Ciebie!

FashionCreator.pl, bo o nim mowa, oferować będzie spersonalizowaną usługę rekomendacji stroju dobraną do indywidualnych cech sylwetki. FC stanowić ma również źródło wiedzy na temat mody i aktualnych trendów w odniesieniu do różnych typów kobiecej figury.

Udana stylizacja nie zależy od rozmiaru - zależy od typu sylwetki

Najważniejszą funkcją portalu jest spersonalizowany profil każdego użytkownika, który pozwala na skomponowanie odpowiednich dla rodzaju sylwetki stylizacji. Jest to usługa internetowej rekomendacji  ubioru oparta o możliwość skanowania sylwetki. Aby z niej skorzystać, wystarczy rejestracja w serwisie lub aplikacji mobilnej. Skan sylwetki jest częścią diagnostyki zawartej w rejestracji serwisowej. Dzięki temu program określi typ figury użytkownika, odpowiadający jednemu z 12 rodzajów sylwetek, co pozwoli na rekomendowanie najbardziej odpowiednich rodzajów ubrań. Aplikacja wskaże dedykowane sylwetce modele z aktualnych, dostępnych kolekcji oraz ich ceny i informację o miejscu, gdzie można je zakupić.

skaner_sylwetki

„Projekt FashionCreator jest dla mnie wielkim wyzwaniem. Moje kilkunastoletnie doświadczenie z projektowaniem mody nauczyło mnie, że moda to nie tylko »ładne« ubrania  zaprezentowane na wieszakach czy podczas pokazów mody. Każda kobieta, z którą miałam przyjemność pracować, była inna, niepowtarzalna, inspirująca… W dobie radykalnych kanonów urody chcę udowodnić, że to nie rozmiar decyduje o udanej stylizacji, ale typ sylwetki. Kobiece ciało jest piękne nie tylko w rozmiarze 36!” - mówi Natalia Jaroszewska, projektantka i redaktor naczelna FC.

FC_Jablko_Kolumna

Wyszukiwarka, trendbook, skaner stylizacji, wymieniarka

Użytkownik FashionCreator będzie mógł skorzystać z dodatkowych aplikacji portalu: TRENDBOOK to przewodnik po najnowszych trendach ze światowych wybiegów oraz ich odpowiednikach dostępnych w ofercie masowej. WYSZUKIWARKA jest usługą, która pomoże w odnalezieniu dowolnego stroju, nawet zobaczonego na nieznajomej osobie. Wystarczy sfotografować ubranie SKANEREM STYLIZACJI, a aplikacja wyszuka ten model w ofercie sklepowej lub wskaże najbardziej zbliżone odpowiedniki. WYMIENIARKA jest usługą pozwalającą na wymienianie nienoszonych ubrań z zakupów, które nie przyniosły satysfakcji, pomiędzy użytkownikami serwisu w interaktywnej przestrzeni.

skaner_stylizacji

Rejestracja w serwisie FashionCreator umożliwi również korzystanie z aplikacji mobilnych zintegrowanych z serwisem: Skaner Stylizacji oraz Skaner Sylwetki.

Uwaga, konkurs z cennymi nagrodami i niespodzianka w prezencie!

Gruszka, klepsydra, rożek? Przedstaw nam swój typ sylwetki – opisz ją, zrób kolaż, pokaż stylizacje wybrane dla niej i... wygraj!

Już w poniedziałek, 22 grudnia, na facebookowym profilu Women's Health Polska ruszy wielki konkurs FashionCreator i Women's Health, w którym do wygrania będą 3 karty podarunkowe Zara o wartości 500 zł oraz 10 kart podarunkowych o wartości 200 zł. Kliknij "Lubię to!" na fanpage'u Women's Health oraz fanpage'u FashionCreator już teraz, aby nie przegapić swojej szansy na zdobycie cennej nagrody!

Weź udział w konkursie FashionCreator i Women's Health!

Dodatkowo FashionCreator.pl ma niespodziankę dla wszystkich Czytelniczek WH - szczegóły tej specjalnej oferty przedstawimy już jutro!

FC

REKLAMA