Opanuj swoją sylwetkę i wygraj nagrodę!

Już w styczniu rusza FashionCreator - pierwszy w Polsce serwis internetowy, który pozwoli Ci zeskanować sylwetkę, a następnie zdiagnozuje jej typ i zaproponuje stylizacje z ubrań z aktualnie dostępnych kolekcji. Tymczasem sama zaproponuj swoją stylizację dopasowaną do swojej sylwetki i wygraj cenne nagrody w naszym konkursie!

Opanuj swoją sylwetkę!

Jak często powtarzasz "nie mam się w co ubrać…" albo "czy aby na pewno dobrze w tym wyglądam?" Zdarza Ci się zastanawiać, jaka jest Twoja sylwetka i jakie fasony powinnaś nosić, aby podkreślić atuty i skorygować defekty?

Jeśli tak, i robisz to często  -  mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Już od stycznia odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania i wątpliwości związane z Twoją sylwetką i modą  zostaną rozwiane. Rusza pierwszy w Polsce serwis internetowy, który dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii pozwala zeskanować kobiecą sylwetkę i zdiagnozować jej typ! Mało tego, dowiesz się, co sklepy oferują aktualnie właśnie dla Ciebie!

FashionCreator.pl, bo o nim mowa, oferować będzie spersonalizowaną usługę rekomendacji stroju dobraną do indywidualnych cech sylwetki. FC stanowić ma również źródło wiedzy na temat mody i aktualnych trendów w odniesieniu do różnych typów kobiecej figury.

Udana stylizacja nie zależy od rozmiaru - zależy od typu sylwetki

Najważniejszą funkcją portalu jest spersonalizowany profil każdego użytkownika, który pozwala na skomponowanie odpowiednich dla rodzaju sylwetki stylizacji. Jest to usługa internetowej rekomendacji  ubioru oparta o możliwość skanowania sylwetki. Aby z niej skorzystać, wystarczy rejestracja w serwisie lub aplikacji mobilnej. Skan sylwetki jest częścią diagnostyki zawartej w rejestracji serwisowej. Dzięki temu program określi typ figury użytkownika, odpowiadający jednemu z 12 rodzajów sylwetek, co pozwoli na rekomendowanie najbardziej odpowiednich rodzajów ubrań. Aplikacja wskaże dedykowane sylwetce modele z aktualnych, dostępnych kolekcji oraz ich ceny i informację o miejscu, gdzie można je zakupić.

skaner_sylwetki

„Projekt FashionCreator jest dla mnie wielkim wyzwaniem. Moje kilkunastoletnie doświadczenie z projektowaniem mody nauczyło mnie, że moda to nie tylko »ładne« ubrania  zaprezentowane na wieszakach czy podczas pokazów mody. Każda kobieta, z którą miałam przyjemność pracować, była inna, niepowtarzalna, inspirująca… W dobie radykalnych kanonów urody chcę udowodnić, że to nie rozmiar decyduje o udanej stylizacji, ale typ sylwetki. Kobiece ciało jest piękne nie tylko w rozmiarze 36!” - mówi Natalia Jaroszewska, projektantka i redaktor naczelna FC.

FC_Jablko_Kolumna

Wyszukiwarka, trendbook, skaner stylizacji, wymieniarka

Użytkownik FashionCreator będzie mógł skorzystać z dodatkowych aplikacji portalu: TRENDBOOK to przewodnik po najnowszych trendach ze światowych wybiegów oraz ich odpowiednikach dostępnych w ofercie masowej. WYSZUKIWARKA jest usługą, która pomoże w odnalezieniu dowolnego stroju, nawet zobaczonego na nieznajomej osobie. Wystarczy sfotografować ubranie SKANEREM STYLIZACJI, a aplikacja wyszuka ten model w ofercie sklepowej lub wskaże najbardziej zbliżone odpowiedniki. WYMIENIARKA jest usługą pozwalającą na wymienianie nienoszonych ubrań z zakupów, które nie przyniosły satysfakcji, pomiędzy użytkownikami serwisu w interaktywnej przestrzeni.

skaner_stylizacji

Rejestracja w serwisie FashionCreator umożliwi również korzystanie z aplikacji mobilnych zintegrowanych z serwisem: Skaner Stylizacji oraz Skaner Sylwetki.

Uwaga, konkurs z cennymi nagrodami i niespodzianka w prezencie!

Gruszka, klepsydra, rożek? Przedstaw nam swój typ sylwetki – opisz ją, zrób kolaż, pokaż stylizacje wybrane dla niej i... wygraj!

Już w poniedziałek, 22 grudnia, na facebookowym profilu Women's Health Polska ruszy wielki konkurs FashionCreator i Women's Health, w którym do wygrania będą 3 karty podarunkowe Zara o wartości 500 zł oraz 10 kart podarunkowych o wartości 200 zł. Kliknij "Lubię to!" na fanpage'u Women's Health oraz fanpage'u FashionCreator już teraz, aby nie przegapić swojej szansy na zdobycie cennej nagrody!

Weź udział w konkursie FashionCreator i Women's Health!

Dodatkowo FashionCreator.pl ma niespodziankę dla wszystkich Czytelniczek WH - szczegóły tej specjalnej oferty przedstawimy już jutro!

FC

REKLAMA
Zobacz również:
Kitesurfing w Polsce z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Jeszcze 16 lat temu uprawiała go garstka zapaleńców, dziś widok kite'a nad falami Bałtyku nie budzi już zdziwienia. Przez ten czas ewaluował nie tylko sprzęt, ale i technika pływania, rozgrywane podczas zawodów konkurencje i ilość zapaleńców na wodzie. Kitesurfing ma już tak wielu fanów na świecie, że znalazł się w programie Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA