[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Oliwki z Hiszpanii i Rafa Nadal: SPRZYMIERZEŃCY ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

„URODZENI W HISZPANII. PODZIWIANI NA ŚWIECIE.”

Taki jest obecny przekaz kampanii promującej Hiszpańskie Oliwki.

Rafa Nadal, hiszpańskie oliwki

Hiszpańskie Ministerstwo Rolnictwa, Żywności i Środowiska oraz Organizacja Sektora Hiszpańskich Oliwek Stołowych łączą siły, aby promować swoje produkty na całym świecie.
Dlatego z przyjemnością informujemy, że nowym ambasadorem kampanii, współdziałającym 
z Hiszpańskim Ministerstwem Rolnictwa i Organizacją Sektora Hiszpańskich Oliwek Stołowych, jest urodzony w Hiszpanii i podziwiany na całym świecie – znakomity zawodowy tenisista o międzynarodowej sławie – RAFAEL NADAL.

Rafael Nadal – o którym jego rodacy mówią używając zdrobnienia Rafa – oprócz tego, że jest mistrzem tenisa, uosabia wszystko, co wiąże się z młodością, witalnością i osiąganiem sukcesu
w życiu. Jest on na wskroś hiszpański, tak jak najlepsze Hiszpańskie Oliwki, których jest gorącym zwolennikiem.

„Sportowcy dużo podróżują. Niezmiernie cieszę się widząc hiszpańskie produkty w krajach, które odwiedzam. Czuję się dumny przyczyniając się do ich promocji. Mamy wspaniałe produkty, takie jak hiszpańskie oliwki; należy je promować, aby coraz więcej ludzi mogło poznać ich wartości odżywcze
i korzystać z nich” – mówi tenisista-globtroter. Współpraca z Rafa Nadalem to naturalny wybór, podkreślający jakość, doskonałość, przywództwo, zdrowie i ciężką pracę tych dwóch ikon „pochodzących z Hiszpanii, podziwianych na całym świecie”.

Sukcesy odnoszone na kortach tenisowych całego świata zawdzięcza regularnej pracy, zaangażowaniu i wysiłkowi, jaki wkłada w codzienny trening. Jest też coś jeszcze, o czym każdy (nie tylko wyczynowy) sportowiec powinien pamiętać – codzienna zbilansowana dieta. Dieta, która jest bogata w składniki odżywcze, łatwo przyswajalne i zróżnicowane. Wszystkie te aspekty spełnia dieta śródziemnomorska, uznana w 2010 r. przez UNESCO za Niematerialne Dziedzictwo Ludzkości. Jednym z jej głównych składników są oliwki – Hiszpańskie Oliwki. Doskonałe jako składnik sałatek, wielu wykwintnych potraw lub popularnych hiszpańskich tapas. Fantastyczne również jako zdrowa, niskokaloryczna przekąska, stanowią idealną alternatywę popularnych chipsów, słonych paluszków
i orzeszków ziemnych.

100 g oliwek zawiera około 150 kcal – to bardzo mało w porównaniu z innymi przekąskami, wymienionymi powyżej, które zawierają około 450 - 550 kcal.
Ponadto te 150 kcal to bardzo zdrowe kalorie, zawierające głównie jednonienasycone kwasy tłuszczowe i wiele innych wartościowych składników, takich jak witaminy, minerały, błonnik
czy białka. Ze względu na swoje wartości odżywcze, Hiszpańskie Oliwki powinny być częścią zbilansowanej diety sportowca.

Jeśli chcecie spróbować smacznych potraw z hiszpańskimi oliwkami, sięgnijcie po przepisy, które można znaleźć na stronie www.hiszpanskieoliwki.pl oraz na profilu Hiszpańskie Oliwki na Facebooku. Znajdziecie tam również wiele innych interesujących informacji dotyczących Hiszpańskich Oliwek.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij