Odzież rowerowa od marki Eyen

Jesienna jazda na rowerze jest nieprzewidywalna. Pogoda może dostarczyć nam ciepłe dni i słońce, jak również deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg. Na szczęście jest mnóstwo wysokiej jakości odzieży zaprojektowanej do jazdy o tej porze roku, niezależnie od pogody i na różne budżety. Co wybrać? Sprawdźmy nowości marki EYEN, polskiego producenta profesjonalnej odzieży dla ludzi aktywnych, zarówno tych amatorsko uprawiających sport, jak i zawodowo. 

Eyen materiały prasowe

Lubisz jeździć w chłodne dni? Warto pomyśleć o odpowiedniej bluzie rowerowej, która zminimalizuje przegrzewanie się organizmu, zagwarantuje odpowiednią oddychalność oraz ochronę przed wiatrem i chłodem. Dobrą opcją będzie tu bluza EYEN Vern LS Wm, która doskonale nadaje się zarówno jako wewnętrzna, jak i wierzchnia warstwa ubioru podczas treningu rowerowego. Dopasowany krój oraz delikatne ocieplenie zapewniają dobrą izolację termiczną. Posiada dwie szerokie kieszenie, dodatkową kieszeń na zamek do schowania wartościowych rzeczy, a także suwak przez całą długość bluzy, co zwiększa jej funkcjonalność i wygodę użytkowania. 

https://www.centrumrowerowe.pl/bluza-rowerowa-damska-eyen-vern-ls-wm-pd22935/ 

Eyenmateriały prasowe

Dobrym uzupełnieniem bluzy, w trakcie jazdy w chłodne dni, będą spodnie rowerowe bez szelek EYEN Alla. Nie jest to model z bardzo grubym ociepleniem, jego przeznaczeniem jest wiosna, jesień oraz początek zimy.  Dobrze dopasowany krój, typowy dla kolarskich spodni, skutecznie izoluje ciało od niskich temperatur gwarantując dzięki temu optymalny komfort termiczny. Specjalna wkładka oraz elastyczny, rozciągliwy we wszystkich kierunkach materiał zapewniają wygodę podczas długich wycieczek rowerowych. Widoczność na drodze poprawiają tylne elementy odblaskowe. 

https://www.centrumrowerowe.pl/spodnie-rowerowe-damskie-z-wkladka-eyen-alla-pd22940/?v_Id=144037 

REKLAMA