REKLAMA

Odświeżająca esencja tonizująca AMVI Cosmetics

Odświeżająca esencja tonizująca AMVI Cosmetics o wielowymiarowym działaniu przyniesie ulgę spragnionej skórze, przywracając jej odpowiednie pH.

Odświeżająca esencja tonizująca AMVI Cosmetics fot. materiał prasowy

W skład esencji wchodzą m.in.:

  • grejpfrut, który nawilża, działa jako promotor blasku, rewitalizuje i odświeża skórę;
  • mięta pieprzowa o działaniu odświeżającym i relaksującym, antyoksydacyjnym i ściągającym;
  • aloes łagodzący podrażnienia, kojący i regenerujący skórę;
  • trokserutynę, znaną z właściwości przeciwzapalnych i łagodzenia podrażnień.

Esencję warto rozpylać bezpośrednio na skórę twarzy i szyi przy pomocy atomizera lub przemywać skórę za pomocą płatka kosmetycznego nią nasączonego. Mgiełka ma wiele zastosowań - sprawdzi się jako produkt do odświeżenia w ciągu dnia, utrwali makijaż, spełni rolę toniku lub bazy pod krem. A bez względu na to, w jakim celu zostanie użyta, zapewni odświeżenie, nawilżenie oraz  złagodzenie podrażnień i zaczerwienień skóry. Przywróci jej naturalny blask, zadziała odprężająco.

Piękno ma wiele odsłon i dlatego marka AMVI Cosmetics chce towarzyszyć kobietom nie tylko w pielęgnacji skóry. Wie, że kluczem jest podejście holistyczne, stąd zdecydowała się na podjęcie działań na rzecz zdrowia kobiet. W efekcie narodziła się współpraca z Fundacją Rak’n’Roll, a AMVI Cosmetics stało się jedyną polską marką kosmetyczną, która przeznacza 1% z przychodu z każdego sprzedanego kosmetyku na wsparcie chorych na raka piersi.

Produkty AMVI Cosmetics dostępne są w wybranych sklepach i drogeriach internetowych.

Cena esencji: 31,99 zł/100 ml

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA