REKLAMA

Trik na bad hair days? Odkryj Fresh Affair od Kérastase

Uwielbiamy dbać o nasze włosy, dlatego chcemy, aby wyglądały świeżo i ładnie. Z powodu zanieczyszczeń powietrza, potu, sebum i pozostałości kosmetyków czasem włosy po prostu nie pachną idealnie, ani tak nie wyglądają.

Fresh Affair fot. materiał prasowe

Twoje włosy potrzebują odświeżenia? Wypróbuj Fresh Affair – pierwszy odświeżający Suchy Szampon od marki Kérastase. To proste: spryskaj włosy tuż od nasady z odległości 15 cm. Potem, przeczesz je. Et voila! Kilka sekund i Twoje włosy są odświeżone, lekkie i czyste oraz pięknie pachną – nutami kwiatowo-cytrusowymi.

Użyj Suchego Szamponu po treningu, przed spotkaniem online czy ważnym spotkaniem wieczorem. Trzymaj go zawsze w swojej torebce dla szybkiego odświeżenia w ciągu dnia, kiedykolwiek czujesz potrzebę.

Formuła wzbogacona witaminą E* i skrobią ryżową natychmiast wchłania nadmiar sebum, odświeżając włosy i zapobiegając przesuszaniu ich i skóry głowy. Kompozycja zapachowa GLOSSY NEROLI to oda do świeżości stworzona przy udziale francuskiego perfumiarza Fabrice Pellegrin i pozostawiająca na włosach uzależniający zapach, któremu nie sposób się oprzeć. Fresh Affair to sekretny trik na bad hair days. 

*Pochodna witaminy E.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA