[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Oczyszczanie wg tołpy

Z dbaniem o skórę jest jak z biegiem na długim dystansie. Potrzebna jest motywacja, wytrwałość, cierpliwość. Bo „duży” sukces raczej nie spada z nieba.

tołpa

Trzy minuty to czas potrzebny na to, by oczyścić skórę z makijażu i zanieczyszczeń. Inaczej: 180 sekund, aby Twoja skóra mogła wziąć głęboki oddech. To podstawa. Zabiegi oczyszczania skóry twarzy stanowią ponad połowę sukcesu w codziennej pielęgnacji.

Żadna kobieta dbająca o swoją urodę nie pójdzie spać bez dokładnego zmycia makijażu. Odpowiednio wykonany demakijaż ma za zadanie usunięcie warstwy makijażu zmieszanego z potem, łojem, kurzem. Ale to nie wszystko, bo skóra gromadzi na sobie wiele innych zanieczyszczeń. Dlatego prawdziwe oczyszczanie to demakijaż, mycie i tonizacja skóry. Tylko tak przygotowana skóra w całości może przyjąć składniki aktywne dostarczane w serum czy kremie. W tak prostej czynności jak oczyszczanie, jest naprawdę wiele do odkrycia.

REKLAMA

Każda skóra, bez względu na wiek, czy rodzaj potrzebuje nawilżania. Dlatego po dobrym oczyszczeniu nawilżanie to kolejny krok. Na szczęście dobre kosmetyki są tak skonstruowane, że łączą działanie nawilżające z przeciwzmarszczkowym, czy wzmacniającym naczynka. Warunkiem do osiągnięcia najlepszego wyniku jest używanie dobrze dopasowanego kosmetyku. Innego na dzień, na noc i pod oczy. Bo każdy z nich ma swoje określone zadanie.

W pielęgnacji kosmetyki uzupełniające pełnią bardzo ważne zadanie, dając skórze dodatkowe wsparcie. Peelingi, maski, serum stosowane od czasu do czasu, dają skórze „kopa” do lepszego działania.

Sprawdź nasz pomocnik, który pozwoli dobrać kosmetyki dla Twojej skóry.

Dowiedz się więcej na oczyszczanie.tolpa.pl

PS Uważamy, że to suma małych rzeczy daje duży efekt.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij