[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Oczyszczanie wg tołpy

Z dbaniem o skórę jest jak z biegiem na długim dystansie. Potrzebna jest motywacja, wytrwałość, cierpliwość. Bo „duży” sukces raczej nie spada z nieba.

tołpa

Trzy minuty to czas potrzebny na to, by oczyścić skórę z makijażu i zanieczyszczeń. Inaczej: 180 sekund, aby Twoja skóra mogła wziąć głęboki oddech. To podstawa. Zabiegi oczyszczania skóry twarzy stanowią ponad połowę sukcesu w codziennej pielęgnacji.

Żadna kobieta dbająca o swoją urodę nie pójdzie spać bez dokładnego zmycia makijażu. Odpowiednio wykonany demakijaż ma za zadanie usunięcie warstwy makijażu zmieszanego z potem, łojem, kurzem. Ale to nie wszystko, bo skóra gromadzi na sobie wiele innych zanieczyszczeń. Dlatego prawdziwe oczyszczanie to demakijaż, mycie i tonizacja skóry. Tylko tak przygotowana skóra w całości może przyjąć składniki aktywne dostarczane w serum czy kremie. W tak prostej czynności jak oczyszczanie, jest naprawdę wiele do odkrycia.

REKLAMA

Każda skóra, bez względu na wiek, czy rodzaj potrzebuje nawilżania. Dlatego po dobrym oczyszczeniu nawilżanie to kolejny krok. Na szczęście dobre kosmetyki są tak skonstruowane, że łączą działanie nawilżające z przeciwzmarszczkowym, czy wzmacniającym naczynka. Warunkiem do osiągnięcia najlepszego wyniku jest używanie dobrze dopasowanego kosmetyku. Innego na dzień, na noc i pod oczy. Bo każdy z nich ma swoje określone zadanie.

W pielęgnacji kosmetyki uzupełniające pełnią bardzo ważne zadanie, dając skórze dodatkowe wsparcie. Peelingi, maski, serum stosowane od czasu do czasu, dają skórze „kopa” do lepszego działania.

Sprawdź nasz pomocnik, który pozwoli dobrać kosmetyki dla Twojej skóry.

Dowiedz się więcej na oczyszczanie.tolpa.pl

PS Uważamy, że to suma małych rzeczy daje duży efekt.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij