Ochrona włosów latem – JOICO Defy Damage

Czy wiesz, że promieniowanie UV szkodzi również Twoim włosom? Jeśli chcesz cieszyć się zdrową, lśniącą fryzurą bez efektu wypłowienia, to ochronna seria Defy Damage od profesjonalnej marki fryzjerskiej JOICO jest dla Ciebie.

JOICO Materiały prasowe

Tego lata JOICO chce, aby każdy wiedział, jak łatwo można chronić swoje włosy, aby wyglądały zdrowo i pięknie, proponując kosmetyki do ochrony włosów zarówno na dzień, jak i na noc.

Poznaj bliżej naszych bohaterów w walce z uszkodzeniami

JOICO Defy Damage Protective Shield

To prawdziwy bohater chroniący włosy przed szkodliwymi skutkami codziennej stylizacji, promieniowaniem UV i zanieczyszczeniami środowiska.

JOICO Defy Damage Protective Shield chroni przed blaknięciem koloru, zapewniając piękne, żywe i zdrowo wyglądające włosy.

- Zapewnia długotrwałą ochronę przed stylizacją na gorąco, zanieczyszczeniami środowiska i promieniowaniem UV.

- Unikalna konsystencja kremu.

- Wzmacnia naturalną barierę ochronną włosów zapobiegając wszelkim uszkodzeniom.

- Zapobiega puszeniu się włosów.

- Zapewnia ochronę termiczną do 232°C.

JOICO Defy Damage Sleepover

Wystarczy 1-2 pompki odżywki przed snem, by rano obudzić się z miękką i pełną blasku fryzurą. Ta kuracja bez spłukiwania daje Ci wydajność i wygodę w jednym, a relaksujący zapach mieszanki lawendy, frezji, wiciokrzewu i kwiatu tiary przeniesie Twoje zmysły do błogiego, pełnego spokoju miejsca.

- Sprawia, że włosy stają się miękkie, lśniące i wygładzone.

- Zmniejsza ryzyko rozdwajania się końcówek.

- Chroni włosy przed zanieczyszczeniami.

- Nie pozostawia plam na pościeli.

Wiemy, że najlepszym sposobem na pielęgnację włosów jest zapobieganie uszkodzeniom, i właśnie to robi cała seria JOICO Defy Damage.

Oryginalne kosmetyki JOICO – joicopolska.pl/autoryzowanesklepy

Kupując produkt JOICO z hologramem masz pewność, że jest on ORYGINALNY i pochodzi z autoryzowanego źródła sprzedaży. Hologram oznacza, że produkt był przechowywany i transportowany w odpowiednich warunkach, jego skład jest bezpieczny, a termin ważności nie upłynął.

REKLAMA