OMEGA przedstawia nową odsłonę kolekcji Constellation Manhattan

We wtorek, 16 kwietnia w OMEGA Boutique przy Pl. Trzech Krzyży 16A w Warszawie odbyła się premiera nowej odsłony kultowej kolekcji dla kobiet Constellation Manhattan.

omega materiały prasowe

Projektowane od ponad stu lat kolekcje damskich zegarków OMEGA reprezentują spójną z DNA marki tożsamość wizualną oraz tradycję doskonałości. Jedna z najsłynniejszych kolekcji - OMEGA Constellation - od dawna jest symbolem niezrównanej precyzji. Modele te swoją nazwę zawdzięczają konstelacjom gwiazd, a ich design niezmiennie charakteryzuje elegancja i klasyczne piękno.

Celebracja najnowszej kolekcji Constellation odbyła się w jej naturalnym środowisku, flagowym butiku marki, gdzie goście mogli na nowo odkryć istotę rzemiosła marki OMEGA. Dwupiętrowa przestrzeń została zaaranżowana w przestrzenne bryły, mające oddać nastrój krajobrazu Manhattanu, a odcienie złota i bieli pięknie współgrały z wiosennymi promieniami słońca. Zaproszeni goście mogli doświadczyć, że OMEGA to nie tylko gwiazdy, a całe konstelacje.

Tegoroczna linia Constellation to kolejny krok w świecie wzornictwa i technologii. W ofercie znajduje się 101 nowych modeli dla kobiet. Subtelnym zmianom poddano niemal każdy element legendarnego wzoru, zachowując przy tym duszę stylu „Manhattan”. Innowacje to m.in. smuklejsze i bardziej kobiece koperty zegarka, pięknie odsłaniające nowe wzornictwo tarcz. Najbardziej charakterystyczny element modeli Constellation, czyli słynne pazurki, stały się ażurowe i jeszcze delikatniejsze. W najnowszej kampanii OMEGA zdecydowała się na współpracę nie z jedną, a z czterema inspirującymi kobietami : Cindy Crawford, Nicole Kidman, Alessandra Ambrosio i Liu Shishi. Cindy będąc w rodzinie OMEGI od 1995 r. miała znaczący wpływ na wygląd kolekcji. Jak mówi: Zawsze uwielbiałam w Constellation to, że nosi się ją bardziej jak bransoletkę, niż jak zegarek. Jest wygodna i założysz ją do wszystkiego. Jak twierdzi Alessandra Ambrosio: Zegarek dodaje ci sił. Sprawia, że jesteś pewna siebie. Kobiety kochają dodatki, a ten jest najlepszy ze wszystkich. Nicole Kidman najbardziej docenia elegancję i prostotę.

Podczas polskiej premiery kolekcji Constellation Manhattan pojawiły się takie osobistości jak: Magdalena Boczarska, Joanna Horodyńska, Emilia Nawarecka i wielu innych wspaniałych gości.

Zobacz również:
REKLAMA