OMEGA przedstawia nową odsłonę kolekcji Constellation Manhattan

We wtorek, 16 kwietnia w OMEGA Boutique przy Pl. Trzech Krzyży 16A w Warszawie odbyła się premiera nowej odsłony kultowej kolekcji dla kobiet Constellation Manhattan.

omega materiały prasowe

Projektowane od ponad stu lat kolekcje damskich zegarków OMEGA reprezentują spójną z DNA marki tożsamość wizualną oraz tradycję doskonałości. Jedna z najsłynniejszych kolekcji - OMEGA Constellation - od dawna jest symbolem niezrównanej precyzji. Modele te swoją nazwę zawdzięczają konstelacjom gwiazd, a ich design niezmiennie charakteryzuje elegancja i klasyczne piękno.

REKLAMA

Celebracja najnowszej kolekcji Constellation odbyła się w jej naturalnym środowisku, flagowym butiku marki, gdzie goście mogli na nowo odkryć istotę rzemiosła marki OMEGA. Dwupiętrowa przestrzeń została zaaranżowana w przestrzenne bryły, mające oddać nastrój krajobrazu Manhattanu, a odcienie złota i bieli pięknie współgrały z wiosennymi promieniami słońca. Zaproszeni goście mogli doświadczyć, że OMEGA to nie tylko gwiazdy, a całe konstelacje.

Tegoroczna linia Constellation to kolejny krok w świecie wzornictwa i technologii. W ofercie znajduje się 101 nowych modeli dla kobiet. Subtelnym zmianom poddano niemal każdy element legendarnego wzoru, zachowując przy tym duszę stylu „Manhattan”. Innowacje to m.in. smuklejsze i bardziej kobiece koperty zegarka, pięknie odsłaniające nowe wzornictwo tarcz. Najbardziej charakterystyczny element modeli Constellation, czyli słynne pazurki, stały się ażurowe i jeszcze delikatniejsze. W najnowszej kampanii OMEGA zdecydowała się na współpracę nie z jedną, a z czterema inspirującymi kobietami : Cindy Crawford, Nicole Kidman, Alessandra Ambrosio i Liu Shishi. Cindy będąc w rodzinie OMEGI od 1995 r. miała znaczący wpływ na wygląd kolekcji. Jak mówi: Zawsze uwielbiałam w Constellation to, że nosi się ją bardziej jak bransoletkę, niż jak zegarek. Jest wygodna i założysz ją do wszystkiego. Jak twierdzi Alessandra Ambrosio: Zegarek dodaje ci sił. Sprawia, że jesteś pewna siebie. Kobiety kochają dodatki, a ten jest najlepszy ze wszystkich. Nicole Kidman najbardziej docenia elegancję i prostotę.

Podczas polskiej premiery kolekcji Constellation Manhattan pojawiły się takie osobistości jak: Magdalena Boczarska, Joanna Horodyńska, Emilia Nawarecka i wielu innych wspaniałych gości.

Zobacz również:
Kitesurfing w Polsce z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Jeszcze 16 lat temu uprawiała go garstka zapaleńców, dziś widok kite'a nad falami Bałtyku nie budzi już zdziwienia. Przez ten czas ewaluował nie tylko sprzęt, ale i technika pływania, rozgrywane podczas zawodów konkurencje i ilość zapaleńców na wodzie. Kitesurfing ma już tak wielu fanów na świecie, że znalazł się w programie Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA