Nowy zapach dołącza do rodziny Twilly d’Hermès

Twilly Eau Ginger to trzecia kompozycja, która dołącza do rodziny zapachów Twilly d’Hermès.

Twilly Eau Ginger Twilly Eau Ginger

Nowa Twilly, ale z tym samym manifestem współczesnych dziewczyn Hermès: po pierwsze wspólnota, po drugie odwaga, po trzecie postawa. Tym razem uwaga wszystkich skupia się na najmłodszej z rodziny. Podobnie jak jej starsze siostry, Twilly Eau Ginger łączy charakter z fantazją. Pozostając sobą, przekracza granice i ośmiela się spróbować wszystkiego, czerpiąc radość z życia.

REKLAMA

Twilly Eau Ginger to promienny zapach, wizja dziewczyn Hermès skąpana w salwach śmiechu! Wczoraj psotne, potem zadziorne, a dziś radosne i promienne. Christine Nagel uchwyciła zaraźliwą radość i szczęście, tworząc kompozycję, która podobnie jak poprzednie, wyraża manifest współczesnych dziewczyn spod znaku Hermès. Twilly Eau Ginger splata ze sobą trzy główne materie: intensywnie pulsującą piwonię, rozświetlony kandyzowany imbir oraz energetyczny i nieujarzmiony cedr.

Ta olśniewająca kompozycja emanuje słońcem i radosną energią. Opakowanie zewnętrzne przedstawia wzór Astrologie Nouvelle, w nowej świeżej interpretacji kolorystycznej. Szyjkę flakonu Twilly Eau Ginger przewiązano nowym, jedwabnym spaghetti i zwieńczono lśniącym białym korkiem. W tym blasku twarze rozjaśniają się, uśmiechają i uwalniają, by wyrazić nowego ducha Twilly d’Hermès, z jego impertynencją i świeżością, która wywraca wszystko do góry nogami...

Odkryj blask dziewczyn Hermès!

Zobacz również:
Trzymaj formę również zimą. Snowboard i narty to nie jedyne sporty, które możesz uprawiać, kiedy za oknem pada śnieg. Nie musisz organizować dużej wyprawy na stok, żeby aktywnie spędzić trochę czasu ze znajomymi i rodziną. Znajdź lodowisko w okolicy i razem ślizgajcie na zdrowie. Oto lista powodów, dla których warto jeździć na łyżwach.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA